Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek ez jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez jó ötlet? Kiderülhet ebből, hogy valóban tetszem-e neki? Mit gondolnátok az ilyen lányról? L/17

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek a jelek szerint azt vettem észre (egyik barátnőm is észrevette), hogy tetszem a srácnak. Ezért az jutott eszembe, hogy holnap amikor mellette vagyok, egyszer csak leejtem véletlenszerűen a pulcsimat, úgy, hogy a fiú lábához essen, és elszaladok onnan.

Ennek az a célja, hogy megfogja a pulcsimat, és vigyáz rá addig, amíg vissza nem jövök, ami csak 2-3 perc lenne.



2016. szept. 15. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem rossz de szerintem az emberek 80%-a megfogná
2016. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát személy szerint ez nagyon gyerekesnek hangzik számomra.
2016. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
És ebből hogyan derül ki, hogy tetszel-e neki??? Egyébként lehet utánad kiabál, hogy "héj, a pulcsid", na akkor mi lesz? Meg ha nekem ismerősöm leejtene valamit, amiről tudom, hogy az övé, akkor is magammal vinném addig, míg vissza tudom adni, ha az illető velem azonos nemű lenne. Szóval szerintem ez semmit nem jelent, hogy vigyáz esetleg rá.
2016. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Többre mész, ha úgy intézed, hogy akkor fogja 2-3 percig a pulcsid, amikor a melleid is benne vannak. Tuti siker lenne, elhiheted.
2016. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszem neki, csak benéztem a dolgot, akkor leteszi a pulcsimat a padomra az osztályban, vagy odaadja az egyik barátnőmnek.

Ha pedig tényleg tetszem neki, akkor ő maga fogja megvárni amíg visszajövök érte.

Ha pedig utánam kiabál, akkor mintha meg se hallanám, amúgy gyorsan fog lejátszódni az esemény, és egyébként a srác is eléggé játékos, szórakozott.

2016. szept. 15. 18:07
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
uramisten :'DDD
2016. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Biztos 17 vagy? Mert ez eléggé gyerekes. Én 18 vagyok, nemrég volt a szülinapom, és eszembe sem juttott volna még 15 évesen sem ilyet csinálni. Pszichológusnak tanulok, nem tudom, hogy ez mennyiben befolyásol, de tanulmányoztam már az emberi viselkedést.

Ha nem is tetszel neki, akkor is lehet, hogy magánál tartja majd a pulcsidat, mert udvarias. Ebből sosem tudod meg igazán, hogy hogy érez. Tudod, hogy tudhatnád meg? Úgy, hogy megkérded. Olyan nehéz lenne beszélgetni vele, és rákérdezni?

2016. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
kicsit túlkombináltad a dolgot.. inkább hagyd ott a telefonod, amin egy photoshoppolt kép van kettőtökről sok-sok szívecskével, az egyértelműbb.
2016. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem rossz ötlet:D majd írd meg hogy mi történt:)
2016. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
én várom mi fog ebből kisűlni :D Majd írd le kérlek ! :)
2016. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!