Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy olyan lányba szerettem bele akivel még soha nem is beszéltem, csak látni szoktam?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet...Én is így vagyok csak egy fiúval.
2017. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sztepi ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéljetek! :D
2017. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes mert nem is ismered, a külsőségekhez meg csak vonzódhatsz max szexuálisan, de az meg nem egyenlő a szerelemmel, ami megmagyarázhatatlan de sokan úgy tartják a lélekhez van köze, a lélek létező dolog magyarázatom rá elég egyszerű és tömör, mivel van orvos aki gyógyítja (pszichológus), és gyógyítható is, így létezik is, máskülönben egy nem létező dolog hogy gyógyulna meg? vagy miért kéne neki doktor?
2017. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak lányként. És bár ez nem lehet szerelem, de tuti van valami jelentősége. Hiszen akkor nem létezne a "szerelem első látásra" kifejezés. Elvileg az ember ösztönösen megérzi a másik által kibocsátott hormonok alapján, hogy megfelelő-e a genetikája az utódnemzéshez. Tehát lehetséges úgy vonzódni valakihez, akivel még soha nem beszéltél.
2017. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Agytröszttel értek egyet. 19L.
2017. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha esetleg egy suliba jársz vele, akkor könnyu dolgod van, bármivel felkeresheted, nincs közös témátok? Ha kérdésed van irj nyugodtan
2017. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!