Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Júniusban megismertem facebook...

Júniusban megismertem facebookon egy srácot akivel rengeteget beszéltem. és végül bele szerettem. és ő is belém. De az a baj h ő Bécsbe lakik én meg Bp. -n. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja meghalt az anyukája és teljesen depis lett sose jött fel nagyon rossz volt neki. Erre nemrég feljött h elmondja h többé nem fog feljönni mert úgy érzi h én vok a nagy Ő neki ezért nem teheti ezt velem h sosincs fent, nem beszélünk és folyton depis. Azt mondta h el akarja felejteni a múltat és új életet kezd akkor most Bécsben, és soha többé nem beszélünk. Még egy ajit is küldött amit még nem kaptam meg de az mellékes. Nemtudom mit csináljak mert iszonyatosan fáj és nemtudom h még beszélhetek e vele az életben. Szerintetek mit tegyek?
2015. jan. 6. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy gyönyörű nagyváradi lánnyal sajnos. Nagyon tetszett és az lett a vége, hogy töröltem Facebookról úgy, hogy nem szóltam neki csak egyszerűen szerettem volna elfelejteni. Úgy volt, hogy találkozok vele, de végül mégsem utaztam le hozzá Nagyváradra, mert messze lakok tőle nagyon. Kérdezte mért töröltem és én csak annyit tudtam neki válaszolni, hogy így volt a legjobb, mert félek beleszeretnék és akkor rossz lenne, hogy nem tudnék vele találkozni. Egy szó, mint száz: Vége lett az ismerkedésünknek.
2015. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!