Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez valami "jel" lehetett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami "jel" lehetett?

Figyelt kérdés
Ez egy pár hete történt amikor jöttem ki tesiről és ez a lány aki "tetszeget" jött a bnőjével velem szemben én a telefonom néztem és mikor felnéztem elkezdtek hangosan nevetni. Valamit jelenthet vagy csak gúnyolódtak?

2017. márc. 4. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Hát ez attól függ, mert hogyha a lány tudja hogy neked tetszik akkor lehetett gyúnyolódás jellegű is hogy pl te neki nem tetszel. De hogyha nem tudja magamból kiindulva ha nekem valaki tetszik(és ezt tudja a barátnőm is) és az illető elmegy előttünk/mellettünk elkezd cukkolni ami álltalába így sül el mint amit leirtál!:) :D
2017. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rendben értem szerintem nem tudja hogy tetszik nekem
2017. márc. 5. 07:53
 3/21 A kérdező kommentje:
Várnék még néhány választ :)
2017. márc. 5. 16:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Mit veszíthetsz?
2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igazából semmit csak 1 évvel idősebb bár ez nekem nem fontos csak az a baj hogy nincs elég időm pl.találkozni vele stb. persze a tanulás már most sokat kell tanulni. Egy kis időt tudnék azért szorítani csak először ki kéne deríteni hogy én tetszem-e neki.
2017. márc. 6. 06:07
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Hajrá. Írj rá stb...
2017. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát azért az kicsit merész lenne elsőre de hogyan rudnék rájönni apró jelekkel hogy tetszem-e neki?
2017. márc. 6. 16:45
 8/21 A kérdező kommentje:
valami "trükk" esetleg? :)
2017. márc. 6. 16:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sokat néz az jel lehet.
2017. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
rendben köszi majd figyelem de nem feltűnően :D
2017. márc. 6. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!