Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik az első barátnőm mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gsi kérdése:

Hiányzik az első barátnőm mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
mit lehetne tenni ? mással van de még mindig hiányzik még 1 év után is
2017. márc. 4. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Probalj sokat beszelgetni masokkal, probalj baratnot keresni es tovabblepni. Biztosan te is meg fogod talalni a hozzad illot:) Tudom nehez elterelni a gondolataid, de hidd el menni fog:)

Bocsi az ekezetek miatt:)

2017. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos hasonlóképp éreztem Én is. Nem voltam a lányok kedvence, ám 16 évesen megismerkedtem (interneten) az első barátnőmmel, aki akkor 15 éves volt. Sokat beszélgettünk, szerettük egymást, rengeteget voltunk egymással, annak ellenére, hogy 90 km választott el minket. Elsők voltunk mindketten a másik számára. Mondanom sem kell, hogy mit is jelent ez. Három évig voltunk együtt. Mondhatni, együtt nőtt be a fejünk lágya, megszoktuk a másikat. De sajnos az idő rajtunk is áttaposott. Enyhültek az érzések, és csak a megszokás maradt, meg persze a szeretet, de mégsem szerelem. Mikor a kapcsolatunk a harmadik évében járt, az említett barátnőm elkezdett zülleni, rengeteget piált a "haverokkal", flegmán, elutasítóan viselkedett, s többször meg is csalt, amit tudtam már akkor is, de mégis, ahogy megtörtént, 1-2 hétre szétmentünk, majd visszafogadtam. Ez háromszor is megtörtént, három különböző sráccal! Ugye milyen buta dolog a szerelem?! :) Végül erőt vettem magamon és szakítottam, persze akkor megkönnyebbültem, utólag már viszont rájöttem, hogy mindenhol pótolni akarom Őt vagy épp felülmúlni, nem pedig továbblépni, így volt egy eelég zavaros időszakom, a szakítás után 2-3 hónappal. Megtanultam kezelni az egészet, és tényleg sokat segít, ha a barátaiddal lógsz, nevettek, buliztok (ha szoktatok), közösségbe jársz, ismerkedsz, de jegyezd meg, semmit sem szabad elkapkodni! Egy befuccsolt kapcsolatból hatalmas hiba bele futni egy másikba, mégha látszólag jó is a dolog. Heverd ki,adj magadnak mindenre időt, és ne rágódj. Engedd el, fogadd el a helyzetet, és emelt fővel lépj tovább! Én is ezt tettem. Remélem jobbra fordulnak a dolgok!

2017. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!