Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen papírozással jár egy...

Milyen papírozással jár egy olyan autó megvétele, aminek hiányzik az első rendszáma?

Figyelt kérdés

Meg tudom venni így, és aztán csináltathatok rendszámot (csak az első pótlása, vagy új szett, részletkérdés), vagy a mostani tulajnak kell ezt megtennie?

Esetleg aki képben van, írja le ennek a menetét, mert elvesztem a bürokráciában.



2016. júl. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egy rendszám veszett el, és az is csak egyszer, akkor engedélyezik az újra legyártását. aminek a díja 12300 Ft.

Ha nem gyártható le, akkor új rendszámot kap, ami 8500 Ft, + az új forgalmi 6000 Ft.


Megveheted és te intézed, vagy a régi tulaj elindítja az eljárást, kifizeti, te meg majd átveszed a legyártott rendszámot.

2016. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az üzenet szövege: Szia. Azt szeretném kérdezni hogy milyen esetekben nem gyártható le a régi rendszám?mert az enyém még a régebbi nem az uniós, elképzelhető h azt már nem gyártanák le."


Egyszer legyártják azt is, pont olyan formában mint volt.

2016. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, túl sok így a macera, ettől nem én fogom megszabadítani az eladót. :D
2016. júl. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!