Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Zavar ha van néhány kiló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha van néhány kiló plussz egy lányon? 10kg alatt?

Figyelt kérdés

Olyan 6-7 kiló felesleg van rajtam. Ruhában nem is látszik, csak ugye ha kekerül...

19/LL



2016. júl. 27. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha te nem vagy tökéletes testalkatú, nagy fenékkel, mellekkel, homokóra alkattal, össze nem érő combokkal akkor megette a fene az egészet.


Remélem, érted a célzást.


22/L

2016. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Engem nem zavar ha különben szeretjük egymást! F.
2016. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem vészes ,sőt van rajta mit fogni 20LL
2016. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haha. Nekem ennél több azért a súlyfeleslegem. Mégis 2 és fél éve vagyok egy olyan nővel, akit nem egy exe akart visszakapni. (tehát elég jól néz ki és az ágyban is jó :D). Szoktam kérdezgetni tőle, hogy zavarja-e meg ilyesmi, de engem szeret és elfogad így és nem mondja, hogy fogyjak le. Külöben is imád belemarkolni a popómba. Tehát nincs ezzel gond. :) A leszbikusok szerencsére nem pasik. Ugyanis volt egy olyan emberkéhez szerencsém, aki azt mondta, hogyha lefogynék, nagyon jó lennék, de előtte tett egy olyan megjegyzést is, hogy kicsi a mellem, csak azt nem érte fel ésszel, hogy a nők először onnan fogynak. Tehát mivel leszbikus vagy, megértőbb körben vagy. :D Legalábbis az én barátnőm a szemével is képes lenbe felfalni engem úgy, ahogy vagyok. :)

19/L

2016. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. Alapból pár kg plusz még jól is mutathat. :) 18/L
2016. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar😊 legszexibb lányok az ilyenek😍😍

16/L/L

2016. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sőt! :) 19l
2016. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!