Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és 15hetes...

18 éves vagyok és 15hetes terhes. Szüleimnek elmondtam, kitagadtak és most a barátommal élek. Fog egyszer is javulni ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Vagy mindig is ez lesz hogy ki vagyok tagadva?A barátomat sem viselik el,pedig 14 éves korom óta vele vagyok kitartóan.A suliból ez az utolsó évem.
2011. márc. 9. 18:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Igen, előbb-utóbb látni akarják majd az unokájukat..
2011. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Huron válasza:
13%
En nem neveznem szuloknek! 18 evig kihasznaltak.
2011. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Huron válasza:
44%
Es ne terhes legyen, hanem varandos! Az ott nem teher, bar kinek, mi.
2011. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%
Biztos megenyhülnek majd. Talán a sokkhatás miatt viselkedtek ilyen minősíthetetlenül.
2011. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%

Kedvesem!


A legfontosabb hogy ne idegeskedj, mert akkor ártasz egy ÉLETNEK!!!!


igen, fog javulni a helyzet!:)

Kitartás, és fel a fejjel:).

2011. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

amint meglesz az unoka ;)


addig is a családi pótlék neked jár, úgyhogy a családsegítőnél kérj segítséget, hogyan kérheted a te nevedre

2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőmmel ugyan ez a helyzet. Csak ő 20 éves. Cigány barátja van...gondolhatod mit szóltak a szülők. Egy másik városban lakik, most szül márciusban. Ő amióta terhes nem beszélt a szüleivel...és nagyon hajlandóságot sem mutatnak arra, hogy béküljenek.
2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Igen,bocsi tehát várandós vagyok:)Teher semmiképp mert semmi rosszul létem nincs.

Remélem igazatok lesz.

Hogy érted azt hogy kihasználtak eddig?

2011. márc. 9. 19:04
 9/39 anonim ***** válasza:
65%

Ezt soha nem értettem.

18 éves vagy, 4 éve van barátod, csak nem gondolhatták, hogy szűzen mégy férjhez...!

Aki szexel, azzal meg előfordulhat, hogy teherbe esik, ebben nincs semmi szégyellni való, ez a természet rendje.



Amúgy igaz, hogy ha kíváncsiak az unokájukra, akkor keresni fognak.

2011. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
A párom dolgozik,így anyagiakban nem lesz gond.És hát...ő is roma,ahogyan a barátnőd barátja.
2011. márc. 9. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!