Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, akit nem érdeklek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó, akivel 3 hónap után lett vége. 2 hónapja nem is láttam szinte, abszolút nem beszélünk, az érzés mégsem múlik el. Egy hete láttam a munkahelyénél, akkor rám mosolygott, de ennyi. Mit tegyek? Facen letiltottam, nem merem feloldani, telefonon sem merem hívni, semmi...Mit tegyek?
2017. márc. 7. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Drága kérdező! :D Ugyanazt tudom leírni, mint egy másik kérdezőnek. Felfedezhetsz benne idevágó részeket. Íme:


"Mit tegyek? Segítsetek!" << Ez a segítségkérés valójában azt takarja, hogy "Van egy srác, aki egyértelműen csak ki akar használni, de hát én másnak akarom látni a srácot bármi áron! Segítsetek! Legyetek ti is naivak velem együtt és erősítsetek meg abban, hogy nem csak én lehetek hülye, hanem ti is! DE JÓ LESZ EGYÜTT HÜLYÉNEK LENNI!" :D


Te másnak akarod őt látni minden áron és ezért próbálod elnyomni magadban a valóságot és ehhez kéred mások segítségét. Közben te is pontosan tudod, hogy ez a srác csak jókat akar dugni. Erre pedig kiváló alanyok az olyan naiv lányok, mint amilyen te is vagy (a leírásodból ez jön le, sorry).


Én meg úgy gondolom, hogy te pont nem egy ilyen srácot akarsz valójában, hanem egy olyat, akivel ténylegesen lehet normális kapcsolatod. Na ezzel a sráccal tuti nem lesz, mert ő kevés ehhez értékrendben (azok alapján, amit leírtál).


A csajok állandóan azt csinálják, hogy valaki tetszik nekik külsőre és akkor gyökerekbe is beleképzelnek / ráhúznak olyan emberi tulajdonságokat, amilyenekre vágynak, csakhogy az ritkán találkozik azzal a személlyel, aki tetszik a csajoknak. Ezért mit csinálnak a csajok? Homokba dugják a fejüket, mint az idióták és elnéznek mindent vakon egy olyan srácért, aki külsőre tetszik nekik. Aztán persze emberileg nem sok köze van ezeknek a hapsiknak ahhoz, akire a csajnak ténylegesen szüksége lenne, ezért a csaj mindig csalódni fog az ilyen elcseszett kamu kapcsolataiban. (Utána pedig már azokat is utálni fogja, akik normálisak.)


Én így gondolom, de persze nem kell egyetérteni.

Azért írtam le, mert gondoltam felajánlom az 1 százalékomat :D mert kb. annyi esélye van, hogy ez a csaj nem hagyja magát meg-és átb_szni, ahogy a legtöbb hasonlóan gondolkodó csaj teszi. Sok sikert! Páá

2017. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!