Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú aki sokáig udvarolt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki sokáig udvarolt, imádott, szerelmes leveleket írt nekem most már tényleg megutált?

Figyelt kérdés

Sokáig visszautasítottam, jó tudom én is hülye voltam de akkor is. Most már rájöttem erre én is, és el is mondtam neki.

De nem tudom mi történt, azt hittem örülni fog neki, hogy már vele akarok lenni.

Erre rendesen kiborult mindenki előtt, azt mondta, hogy ő bizony egy filmmel és egy doboz popcorn-al boldogabb minthogy újra átessen azokon a dolgokon amiket vele tettem.

Hogy egy jó kajálás nálam ezerszer többet ér.

Utána pedig rendesen beégetett, hogy bénák a ruháim, szürke egér csaj vagyok, az élet legapróbb jelét is nélkülözöm.

Nincs lelkem se, meg menjek vissza azokhoz a hapsikhoz akik csak kihasználtak, az való nekem.

Ez nagyon bánt, mert már beleszerettem, csak félek végleg meggyűlölt.

Így van???


2017. márc. 6. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre legalább egy hónapig hagyd békén.

Nem lehet ilyeneket büntetlenül csinálni, amit te tettél.

2017. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de most azt hiszi szórakozok vele, pedig nincs így.

Nagyon is komolyra fordult :(

18 évesek vagyunk, ő azt mondta alig várja érettségit és utána az egyetemet.

Operatőrnek készül, amin én sokáig gúnyolódtam, hogy baromság stb;

Most meg azt mondta, hogy a lehető legmesszebb akar kerülni tőlem.

2017. márc. 6. 16:06
 3/11 anonim válasza:
100%
Hahaha, te kis hülye p|csa
2017. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mntha én lennék a fiú. Rengeteget udvaroltam, es semmi. Igen, hülyeséget csináltál, nem tudom, h meglehet e bocsájtani, mindenesetre hagyd most, h magaba legyen, es gondolkodjon a történteken! En is 100x meggondolnam, h akarnam-e vele, vagy sem, ezek utan...
2017. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó hagyni fogom, de rettenetes.

Végig azt hittem, hogy ilyen magányos nyominger, mert folyton maga van, aztán kiderült, hogy ilyne fotós, filmes körökben mindenki ismeri szinte, mert a suliban sokat foglalkoztak az új Oscar díjjal, ő meg ismeri is a srácot aki csinálta, megmutatta a weblapot ahol besegített a film kezdetén mikor az még csak ötlet volt, valami blog.

Igazából itt ébredtem rá :(

2017. márc. 6. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most kapsz egy kis ízelitőt abból amit mi fiúk átélünk elég gyakran.

19/f

2017. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lol...rajossz hogy sikeres maris kell 😂 amugy eleg igaza van a sracnak. Komolyan amikor olvastam a sztorit atereztem az indulatot a reszerol, hozzateszem okkal. Bar akkor kalapomat is emeltem volna elotte, ha ennek ellenere uriember marad es illdomosan kuld el a faxba, de megertem az indulatait. Nem kivanok senkinek se rosszat, de legalabb megtanulod, hogy nem jatszunk a fiuk erzesevel, meg ha heti szinten hivnak randizni. Mert latod te vagy ebben a helyzetben aztan meg sir a szad. Na milyen szar lehetett nrki nem...hat fordult a kocka. Most szepen hagyd beken a sracot, ha akar majd valamit szol.
2017. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem a srácnak

Ha tényleg szeretnél vele lenni akkor egy kicsit hagyd és elül a vihar próbáld újra, hátha szerencséd lesz

2017. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen egy undorító golddigger féreg vagyok te jó isten...

Csodálkozol, hogy utál, mert csak akkor akartál tőle valamit mikor kiderült, hogy nem egy senki és viszi, majd valamire az életben nem úgy mint te?

Nagyon remélem, hogy végleg meggyűlölt téged... Nem érdemled meg a srácot! F

2017. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg nem érdemled meg, és ha van egy kis esze, rád se néz többé.

Te meg talán tanulsz az esetből.

2017. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!