Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az évfolyamról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az évfolyamról, aki nagyon bejön. Segítség?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Soha nem beszéltünk de szimpatikusnak találom és nagyon szívesen megismerném. Csak az a gond hogy félek hogy nem vagyok elég jó hozzá, és hogy nulla az esélyem nála. Ez teljesen elveszi a maradék önbizalmam. És örülnék ha tudnátok bíztatásokat írni. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. márc. 7. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hidd ezt. Én egy szerény csendes lány vagyok és szerelmes belém az iskola egyik legmenőbb fiúja ( nekem osztálytársam) Előszőr én is azt hittem hogy semmi esélyem nála mert ő menő meg az összes nyolcadikos lány szerelmes belé, én meg csak egy átlagos lány vagyok( és még önbizalom hiányom is van bár nem látszik rajtam) egy ilyen srác nem lehet szerelmes épp belém. De mégis. Szóval lehet hogy te is tetszel neki. Sok szerencsét.:)

14/l

2017. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aranyos vagy! :)

Jöhetnek még!

2017. márc. 7. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

remélem nem az én titkos szerelmem vagy!

Réka?

2017. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok 😂
2017. márc. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!