Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legyek vele minél többet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek vele minél többet?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, és viszonylag jóba vagyunk. Én nem tudom, hogy ő, hogy érezhet irántam, de nem úgy érzem, hogy jó barátom akarna lenni. Szóval egy osztályba járunk és a lány legjobb barátnője 1 hétig nincs suliban. Ma több órán is mellém ült, beszélgettünk. Viszont nem tudom, hogy amúgy is szeretne velem lenni vagy csak úgymond rám van szorulva. Volt ma is, hogy mondta, hogy üljünk együtt, de én inkább barátom mellé ültem, meg szünetekben nem vele beszélgettem. Szerintetek minél több időt kéne vele töltenem vagy folytassam amit eddig és csak néha legyek vele? Azt sem akarom, hogy ki legyek használva, de azt sem, hogy azt higyje nem tetszik nekem. Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. márc. 6. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele minél többet.
2017. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Azt sem akarom, hogy ki legyek használva, de azt sem, hogy azt higyje nem tetszik nekem."

Ne játszmázz, az ég szerelmére! Ha akarsz tőle valamit, akkor legyél vele minél többet. Ha meg fontosabb a te imidzsed, akkor ne szédítsd fölöslegesen.

2017. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!