Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan NE szeressem meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE szeressem meg túlságosan?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 1 kapcsolatom volt eddig, de az sem volt az az igazi első szerelem, mert én nem szerettem a barátomat. De mint minden átlagos tinédzser én is vágyakozom egy ilyen kapcsolatra, de az a baj, hogy bármikor szembejön egy új srác akivel kezdenek alakulni a dolgok, annyira ráállok a dologra, mert annyira szeretném ha összejönne, hogy az már sok. A srácnak ilyenkor szándékosan nem mutatom ezt ki, mert tudom milyen ijesztő lehet, nekem se jönne be... de magamat közben annyira felcsigázom, hogy az sok. És mondanom sem kell mindegyikből kiderült, hogy nem igazán kapcsolatot keresnek, szóval pofára estem. Mit tehetnék, hogy a következőnél már ne éljem bele magam? Mert mélyen mindig tudom, de mégsem tudom kontrollban tartani.

2017. márc. 7. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez ellen nagyon nem nagyon tudsz mit csinálni :D amikor olyan gondolataid támadnak gyorsan foglald el magad valamivel mást nagyon nem tudok mondani :D
2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!