Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarja hogy nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy nála aludjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lány vagyok és a barátom is 19 éves. A múlt héten összevesztünk, aztán nem is nagyon beszéltünk, de nyilván mára már kibékültünk. De most nem ez a lényeg.

Hétfő, keddre kapott szabadságot. Megbeszéltük hogy ott alszom nála hétfőn szivecske miegymás. Reggel még beszélgetünk (ma reggel) és azt írta nekem hogy "kérlek aludj ott hétfőn" mondtam neki hogy ne kérd, tudod hogy ott alszom. Aztán most délután is beszéltünk és mondta hogy nem baj-e hogy holnap eljön hozzám (nem aludni, csak úgy). Mondom miért nem azt beszéltünk hogy ott alszom? És akkor mondta hogy nem akarja mert rendetlenség van nála.... De aztán mondtam hogy nem baj meg megbeszéltünk, ezt vártuk egész végig meg ilyenek. (végül ott alszom) de szerintetek miért nem akarta? Kifogast keresett mert menni akart valahová? Nagyon furcsa, mert ilyet még soha nem mondott még ilyet. :/

3éve vagyunk együtt



2016. nov. 20. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, de ha kupi van nála, akkor nyugodj meg jó? :D
2016. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem programot tervezett magának.

Ha csak nem disznóólban él, 1 óra alatt össze tud annyira rámolni, hogy fogadóképes legyen.

2016. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlspirázni
2016. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 éves korod ota együtt vagytok (3 éve) és nem tudod eldönteni, hogy ez mennyire kamu? Nem ártana megismerni lassanként azt akit a barátodnak nevezel.
2016. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!