Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ott aludjak nála? (többi lennt)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almaevőkecske kérdése:

Ott aludjak nála? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb 1hónapja vagyok együtt. Péntekre áthívott, hogy aludjak ott nála és hát eléggé félek. Nem attól hogy este mik történnének, hanem hogy pl le kéne mosnom a sminkem és nem vagyok ugy a legvonzóbb. Reggel meg újra kéne sminkelnem magam és ő akar kelteni.Ott akarok aludni, de emiatt nagyon félek. Ti mit csinálnátok? :( 15/l

2017. jan. 26. 18:34
 1/5 anonim válasza:
86%
Aki szeret smink nélkül is elfogad, gondolj bele, nem lehet egy életen keresztül sminkben járni kelni 0-24-be. Én is ettől féltem, de hidd el hülyeség, mi már 8 éve együtt vagyunk, eleinte mindig sminkben, most már az a ritka eset, ha ki vagyok festve. :D
2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ettől félnék.

Teljesen természetes, hogy smink nélkül lát valaki. És az a normális, ha úgy is mersz mutatkozni bárki előtt.

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még ne aludj ott. Nem azért mert még csak egy hónapja vagytok együtt, hanem azért mert még nem látott smink nélkül. Először mutasd meg magad smink nélkül és ha szerelmes beléd akkor nem fogja érdekelni.
2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem is nagyon fog látni mivel máskor nem vagyok úgy, csak akkor lennék ha ott aludnék.:( annyira jó lenne, csak ezzel nem tudok mit kezdeni T-T
2017. jan. 26. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha szeret, nem fogja érdekelni. Egyrészt mert szeret, másrészt mert a fiúk mást gondolnak vonzónak mint amit mi, lányok. Hiába veszed fel a legszexibb ruhádat, sminkeled ki magad úgy mint egy fehérneműmodell, és csinálsz mesébe illő frizurát. Persze, az is tetszeni fog a barátodnak, de azért is odalesz, amikor kibontott hajjal, természetes arccal az ő pólójában vagy.


Kb egy hónap után aludtam először a barátomnál, igaz, úgy hogy 3 éve ismerjük egymást, egy hónap alatt pedig nem csak "járás" hanem szerelem alakult ki.

Reggel, amikor felkeltem, kócosan, smink nélkül, az ő régi pólójában ami combközépig ért nekem, kávé előtt, éppen ébredezve feküdtem az ágyban, odabújva hozzá. Rám nézett, és annyit mondott hogy "gyönyörű vagy", és megcsókolt. Egy pillanatig nem kételkedtem benne hogy igazat mond, és tényleg gyönyörűnek éreztem magam.

Egyszer ha túl vagytok ezen a szégyenlősségen, nevetni fogsz rajta hogy mennyit paráztál.

18L

2017. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!