Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszettem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Fizikaversenyen van egy egy ellenfelem,aki közt meg köztem dől el a győzelem.Egyszer beszéltünk,és mikor találkozok valahol vele,ő mindig rám köszön,persze csak ha magam vagyok. Egyszer az egyik versenyen olvasták a névsort,hogy ki van itt, én meg bemondtam,hogy itt vagyok,bár egy kicsit fura hanglejtéssel,és láttam,hogy ő egyből rám néz. Aztán mikor a tanár baszakodott, az kicsit vicces volt,és akkor a srác megint vigyorogva rám nézett. A feladatlap írását követően oldalra néutem,és ő bámult,elvogyorodott,majd halkan köszönt.Az eredményhirdetésen meg a másik sorból szinte farkasszemet néztünk.
2017. márc. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ez még nem egyértelmű jele ennek. Lehet hogy csak szimpatikus vagy Neki.
2017. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Vagy csak el akarta vonni a figyelmed a versenyről)
2017. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te is srác vagy, nyert ügyed van!
2017. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől? Ne viccelj! Én srác vagyok, és mosolygok mindenkire, aki picit is szimpi, anélkül, hogy különösebben tetszene.
2017. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!