Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha sosem tetszettem még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem tetszettem még egy lánynak sem, hogy lesz valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Nem merek kezdeményezni egy lánynál sem-még ha tetszik is-, mert nem olyan a külsőm, ami a lányoknak tetszik. Eddig is akárhány lánynál próbálkoztam, mindig jól elbeszélgettünk, de sose éreztem, hogy éreznek irántam valamit, hogy bejön nekik a külsőm. Szóval ennyire fontos a lányoknak a kinézet? Így hogy lesz valaha is barátnőm?
2017. febr. 4. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy lesz valaha barátnőd és nem tudhatod h nem éreztek semmit másrészt meg nem kell minden lányról ezt gondolnod
2017. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányoknál úgy ahogy nálunk is általánosságban a külső nagyon fontos ebben a korban, ezt el kell fogadnod. Majd később a 20-as éveidben könnyebben fog menni ez az egész mert addigra majd a lányokat is jobban fogja érdekelni a belső de addig sem add fel próbálkozz keresgélj azzal is tapasztalatot szerzel.
2017. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, lesz olyan lány akinek te leszel a leghelyesebb fiú, csak ne add fel! Amúgy én kíváncsi lennék hogy nézhetsz ki, ha gondolod akkor esetleg küldhetnél egy képet privátban. Annak alapján sokkal több mindent tudnék mondani.
2017. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, hát én 15/L vagyok és sajnos azt kell mondanom hogy a legtöbb korombelinek a helyesebb srácok kellenek.Viszobt ez fordítva is igyvan, mert gondolom azért neked is a szép lányok tetszenek. Viszont nem cyak kitalálod hogy te nem vagy helyes? Mert van olyan ismerősöm fiú aki azt hiszi magáról hogy nem jön be a csajoknak közben meg mindenkinek mert irtó helyes csak ő nem veszi észre magán. De ne aggódj biztos hogy lesz barátnőd vannak még normális lányok is csak találd meg őket. Ha privátban küldessz képet több dolgot tudok mondani :) ( bocsi hogy neha ekezettel van neha nelkule, telorol vagyok) 15/L
2017. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!