Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy sztárba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba, hogy tudnék vele találkozni?

Figyelt kérdés
Nem filmekbe szerepel, és nem is énekes. Amerikába él.

2017. márc. 9. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez csak ilyen rajongás. Ki fogod nőni idővel. Ez nem igazi.
2017. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valakinek biztos így megy. Egyébként is próba szerencse, ha sose próbálkozik az ember, csak egy helyben toporog persze, hogy nem ér el semmit.
2017. márc. 9. 13:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. De ha mindenképpen látni akarod, elösször tanuld meg a nyelvet, szerezz jó jegyeket, keress pénzt/és/vagy ösztöndíj programot, aztán ha ott vagy, nagyobb esélyed lesz látni. De ha ezt akarod, tanulnod kell! Ha nincs kitartásod, esélytelen. Sok sikert! 🍀Aztán írj ha esetleg sikerül! 🌹🐘🐧🐱
2017. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Most látom, hogy sportoló, kezd el a sportot. 😛
2017. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valami autogramm-címe, de lehet, hogy amúgy nem is ő irkálja azokat a kártyákat, de ha mégis direktbe neki megy, írd meg neki a telószámod, vagy az e-mailcímet; de amúgy nem tudom. Esetleg kirándulj sokat arra, amerrefelé ő is sokat megfordul:D Amúgy én nem tudom ezeket:D Amúgy, ha meg van írva a sorsotokban, mindenképpen találkozni fogtok énszerintem:D Ha meg nincs, akkor meg nem, szóval ennyi ez:)
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*Vagy nemtom, esetleg névjegykártyát
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehetsz bele szerelmes ha nem is beszéltél vele?
2017. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot Lui Padrével, ő intéz ilyet.
2017. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha én a sztár helyében lennék és most olvasnám ezt a kérdést (és érteném is a nyelvet), akkor max. egyszer megdugnálak, ha jól nézel ki, de többet nem akarnék, mert írni se tudsz helyesen :/
2017. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
szerinted hány hozzád hasonló van még a világon aki így gondolja? egész sok, szóval ha esetlegesen találkoznál vele valami csoda folytán, akkor se lenne belőle semmi komoly
2017. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!