Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még lehet valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet valami vagy csak barátok maradunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit barátnőm szülinapján ismertem meg, jól elbeszélgettünk aztán másnap rámírt és ott is tök jól elvoltunk. Elkezdett ide oda hivogatni, a beszélgetéseink mindennapossá váltak, de én akkor még nem éreztem úgy hogy több is lehetne, és amikor egyértelműsítette hogy ő többet akar én vissza utasítottam mert nem akartam hitegetni. Utána még beszélgettünk hetente... Aztán én úgy éreztem nagyon hiányzik és hát bevallottam neki h többet érzek és akkor ez már igaz is volt. Akkor ő utasított vissza hogy nem érzi úgy. Szóval megint maradtunk barátok. És most itt tartunk h sokmindent elmondunk egymásnak és barát/barátnő keresésben adunk egymásnak tanácsot és lelkizünk xd. Ha több nem lehet a részéről nekem oké mert ahhoz hogy elveszítsem már túl sokat tud:D de azerintetek nyáron nem alakulhat ki megint valami?

2017. márc. 10. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bekerültél a friendzone-ba, onnan nincs kiút.
2017. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, egyes. Mindenki változik, és vele az érzések is változnak. Kérdező, ha nem ugyanazokat a köröket futjátok, akkor akármi is lehet a dologból.
2017. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!