Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratok maradunk szakitas utan, szerintetek van remeny, hogy tobb legyen?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 hete szakitottunk 3 honapig voltunk egyutt.O szakitott velem,mert ugy erezte nem dog elmelyulni a kapcsolatunkml.De erdeklem ot,mert kereste a tarsasagom,folyton irt stb.

Megbeszeltuk,hogy baratok maradunk, vagy egy kicsit tobb annal ugymond baratsag extrakkal..En lany letemre csakis azert csinalom,mert remenykedek abba,hogy idovel ujra egyutt leszunk mert nekem o szerelmem es nagyon szeretem.A tesi kapcsolatrol sokat nem beszeltunk,lehet csak siman baratok leszunk,mert nagyon jol kijovunk(es en egy betegseg miatt honapokig nem fekudhetek le senkivel)o ezt tudja!

Szerintetek van esely,hogy ujra egyutt legyunk?

L/18



2015. okt. 25. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok hibam van, telefonrol irtam!
2015. okt. 25. 15:43
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet furcsan hangzik de sose ereztem ezt.Ha csak baratkent tudok reszt venni az eleteben megelegszem ezzel is.De akarom!Akarom tudni,hogy van,mi teszi boldogga,hogy vele oruljek ha szomoru akkor ott legyek neki.Mindenemet neki akarom adni:az idom,torodesem,szeretetem,a szerelmem...Nelkule boldogtalan vagyok!
2015. okt. 25. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz ékezeteket? Ez nem olyan mint 10-15éve az SMS, hogy akkor többet kellet fizetni érte.
2015. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs a telefonomon!
2015. okt. 25. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
A döglött kutyát sem szoktuk megtartani.Felesleges olyan dologba kapaszkodnod,ami nincs többé.Persze jóban lehettek egy idő után,amikor majd csitulnak az érzéseid,de addig csak szenvednél,ha erőltetnéd ezt a nagy barátkozást.
2015. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért szakitott veled mert nem szexelhettek
2015. nov. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!