Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány mosolyog rám az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mosolyog rám az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Egy suliba járunk, szoktunk beszélgetni, közös óráinkon van, hogy együtt ülünk. Szokott olyan lenni, hogy csak ülünk, állunk távolabb egymástól és elkapjuk egymás tekintetét, majd egymásra mosolygunk :) Nem tudom, én nem szoktam csak úgy mosolyogni másokra, persze lehet rosszul tudom. Ezért kérdezem, hogy ez jelent valamit? Vagy csupán barátkozás? 17/f

2017. márc. 11. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
nem biztos, de nagyon valószínű hogy jelent. ♥
2017. márc. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, pl. Én mindenkire mosolygok, ha összenézünk, de mondjuk én úgy alapból is mosolygok :D de ha a lány nem szokott sokszor mosolyogni, akkor jelent! ;) (fuu kicsit sok a szóismétlés, bocsi)
2017. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél jelent valakinél nem, én például mindig rámosolygok arra a fiúra aki tetszik. De van esély rá hogy tetszel neki:)
2017. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet, de én például random emberekre is szoktam mosolyogni, ha jó kedvem van. :)
2017. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp olyan kedvem van, mindenkire vigyorgok, mint egy idióta. Szóval nem biztos.
2017. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
ez nem az a mosoly, ami mindenkinek jár. én ebben energiát érzek. osztálykiránduláson nyomulj a bigére. beszélgess vele néha. érezni fogod hogy mennyire fog menekülni, vagy megkeresni :)
2017. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Azt jelenti, hogy boldog. Nélküled is :DD
2017. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetéskor mennyire vagytok egymástól? Olyankor hova néz? Olyankor is mosolyog rád? Bele szokott túrni a hajába? Tesz önkéntelen mozdulatokat? Ha közel álltok egymáshoz érzed a fizikai vonzódást?
2017. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%
Hívd el valahova amikor neki is jó és beszélgessetek, ismerkedjetek meg egymással utána lehet majd jobban megbízik benned és lehet kialakulhat valami a beszélgetés folytán MÉG AZNAP HIVD EL HOGY IDEJE SE LEGYEN GONDOLKODNI ha azt mondja hogy nem és nem ad rá egy erős indokot hogy miért nem akkor nem kedvel. IRJ VISSZA HA MEGPROBALTAD ES HOGY SIKERULT E
2017. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem sikerült avval hogy közeledtünk egymáshoz
2020. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!