Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többek vagyunk mint barátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek vagyunk mint barátok, de még kevesebb, mint egy pár. Mit érezhet és mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal 4 éve vagyunk elvalasztathatatlanok és 8 éve osztálytarsak. Tavaly nyáron történt az, hogy megcsokoltuk egymást, és kiderult, hogy ő mindig is szerelmes volt belém. Én féltem az erzeseimtol, de 1 hónap szenvedés után neki és magamnak is bevallottam, hogy szeretem. Nem kezdtünk el járni, mert féltünk, hogy mit reagalnanak a szüleim, mert ők nagyon ellenzik ezt a párkapcsolatosdit. Talán ezzel is rontottuk el. Pár hónap "Járás" után (mert úgy csináltunk mintha járnánk, csak nem mondtuk ki és titokban) elkezdtuk osszeveszni és azt mondta már nem szeret. Nagyon sokáig ez széthuzott minket és nagyon eltavolodtunk egymástól. Január elején javult meg minden. Aztán történt az, hogy megcsokolt január közepe fele. Nem tudtam hova tenni, nem is nagyon nyaggattam a kerdeseimmel. 1 hét múlva megint megcsokolt, de akkor azért rakerdeztem miért, de nem adott konkrét választ. Viszont akkor csöndben azt mondta szeretlek. Nem akarta, hogy halljam, de meghallottam. Emiatt sem kerdezgettem. Azután nem történt semmi, én pedig február közepén elmondtam neki, hogy még mindig szeretem. Ő azt mondta, hogy ő nem, viszont mostanában főleg az ellenkezőjét teszi. Flörtölget, utalgat, nagyon sokszor azon kapom hogy néz, és akkor masodpercekig nézünk egymás szemébe. És jatsza az agyát előttem. Sőt, múltkor nőnap alkalmából azt hittem nem kapok semmit tőle. Suli után ramir, hogy nem akarok egy kicsit kimenni? Kimentem, és ott állt a kapunkban egy szál rózsával a kezében.

És akkor még azt nem említettem, hogy szinte egyfolytában beszélgetünk, ejjel-nappal. Érzem azt a szikrát közöttünk amit akkor nyáron, és látom, hogy egyre jobban kezd máshogy viszonyulni hozzám.

És azt meg fontos hozzatennem, hogy a baráti körünkben sok lány van, mert ugye közös a baráti kör. És volt egy időszak, amikor ellenem fordították és utánuk koslatott.

Bocsi ha sok lett vagy nincs ékezet, telorol írok :)



2017. márc. 11. 08:32
 1/5 anonim válasza:

Szerintem csak játszik veled.Valaki más tetszik neki nem te.

De ahogy eltelt ez a fél év rájött hogy valaki mégis kéne neki csak hogy ölelgesse meg csókolgassa stb.

Szerintem hagyd mert az ilyenek csak arra mennek.

Hány éves vagy?

2017. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, h. alapvetően tetszel neki, meg szereti a személyiséged (ha már annyi ideje barátok vagytok), de nem biztos magában, h. szeretet v. szerelem. Illetve azt hiszem, h. nem tud még az érzéseivel bánni, azokat (egyértelműen) kifejezni.

Gondolom, nőnapra mindenképpen adott volna valamit az egyébként is barinőnek, de az lehetett volna bármi.

Pl. vehetett volna jácintot v. tulipánt is... ő azonban rózsát vett. Ez elég beszédes :)


Kettőtökön múlik, h. mi fog történni; lehet, h. beteljesült szerelem csak 5 v. 10 év múlva lesz - közben évekre elválik az utatok. Szóval sokféleképpen alakulhat a jövőtök - együtt és külön is. Ha úgy érzed, van esélyed a kapcsolatotok újraindítására, ragadd meg a lehetőségeket. Elég sokat vagytok együtt :)

Egyébként eléggé látszik, h. még gyerekek vagyok - ezt ne vedd bántásnak, mert nem annak számon, csak nagyon jellemző a kérdésfelvetés. Ez persze sokaknál volt így ebben a korban, szóval életkori sajátosság, jó, h. agyban ilyen érett vagy.

Külön köszönet, h. helyesen írtál. Sok felnőttnek is dicséretére válna. Sok sikert!

2017. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: 14 vagyok, és ő is. :) nem hinném, hogy csak úgy csokolgatna és olelgetne, hiszen ismerem és tudom, hogy nehezen mutatja ki az érzelmeit. második: örülök hogy úgy gondolod éretten gondolkodom :) Igazából történt most elég sok dolog a hétvégén. Szombaton egész nap beszélgettünk és este kilenckor írt, hogy nem akarok-e ottaludni. És eljottek értem kB fél tízkor :o és igen, volt csók. Viszont azt mondta ez volt az utolsó. Megkerdeztem, hogy őszintén Erez-e valamit irántam. Nem válaszolt semmit. Azután azt mondtam, hogy csak annyit mondjon, hogy igen vagy nem, nincs hátsó szándékom. Erre azt mondta, hogy kilep a csevegésbol.Ami kB. Egyértelmű jel, hogy igen, érez valamit. Viszont nem értem miért mondta, hogy ez volt az utolsó csók. Mert jó, ezt szinte minden alkalommal elmondja, de akkor is zavar.
2017. márc. 13. 20:36
 4/5 anonim válasza:
El sem olvastam a valaszokat. Szeret csak az a baj,hogy fel attol,hogy majd egyszer visszafogod utasitani,vagy h kudarcba fordul ismet a kapcsolatotok.Lelkileg ot is megviseli,a szakitas.Es mivel ezelott szakitottatom,gondolom igy probalja magat megvedeni a csalodastol v a visszautasitastol.igazabol ebben a korban nem is igazan tudjak eldonteni a fiatalok h mit is akarnak.Ott vannak a baratok,azok esetleg kicinkelik,vagy fel h elmondod a tobbi lanynak h mennyire erzelgos.Sok minden lehet az oka.De az biztos h szeret. ;)
2017. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szeret, de bénázik, nem teljesen biztos magában (h. ez hosszútávon is jó neki), nem meri bevállalni, mert fél a kudarctól, beégéstől, későbbi elutasítástól, barátnők általi kipletykálástól, stb.

Persze nem biztos, h. ez mind így is van, de jó pár elég sanszos, mivel tiniként nagyon számít az osztálytársak, az iskolaközösség véleménye...

Te szereted? Szeretnéd, ha ebből (újra ill. 'rendes') együtt járás, tartós kapcsolat legyen? Tegyél érte!

2017. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!