Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Multhéten elkezdtem fűzni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multhéten elkezdtem fűzni egy csajat, és ma hozzámvágta azt a mondatot hogy, , Mik legyünk, mert ő többet érez mint barát de kevesebb mint szerelmet, , Mit tegyek, hagyam a csajt és lépjek tovább vagy próbálkozgassak még?

Figyelt kérdés
És ha legközelebb is ezt mondja akkor mit válaszoljak neki, mit cselekedjek.De ezt nem értem amugy mert már csókolóztunk meg már egyszer majdnem lefeküdtönk csak nem úgy adódtak a dolgok ahogy elterveztem, mert közbe jött valami, és már úgy voltam hogy már biztos meghóditottam most meg váratlanul hozzámvágta ezt a kérdést

2017. febr. 28. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Barátság extrákkal? Szexelt akar ütödöt...
2017. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem akar kapcsolatot, mert könnyen félrelépne, de megdughatod:D
2017. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" már csókolóztunk meg már egyszer majdnem lefeküdtönk"

És mindezt múlt héttől? Gratulálok,kifogtál egy igazi ri.bancot. De amíg ilyen a helyesírásod (ami többek közt több mindent is elárul rólad), addig ne várj normális lányokat.

2017. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!