Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy bejövök-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és nagyon bejön egy lány az osztályban.Sokat szoktunk beszélgetni (mellette ülök), jóban vagyunk

és szeretném, ha lenne köztünk valami. De nem tudom, hogyan állapíthatnám meg, hogy én is bejövök e neki.(ha ez számít valamit, 58 kiló vagyok, 161 cm magas, rendszeresen járok sportolni)

Főleg lányok válaszát várom, de ha egy hasonló helyzetet megélt fiú válaszol, azt sem bánom.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 11. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen mosolyog rád és úgy látod szivesen beszél veled olykor megis érint akkor minden oké lesz.Nyugi.
2017. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen 161 cm? há' jó kicsi vagy..
2017. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1-es, és igen, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok a legmagasabb, de szerencsémre ő nem magasabb nálam.
2017. márc. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!