Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyen esetekbe?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen esetekbe? Szeret még?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik egy srác.Ő is itt lakik, ahol én.De sajnos nem ebbe a suliba.Mindegy.Egy évvel idősebb nálam.Tavaly nyáron találkoztam vele.Egy osztálytársammal kimentem a játszótérre és ő is ott volt.Akkor még nem annyira tetszett.Helyesnek tartottam ...De nem voltam belé halálosan szerelmes.Pár nappal az után a suliba az a lány nekem ugrott és elmondta , hogy az a fiú szeretne velem járni.Nagyon örültem.De nem mertem vele találkozni.Amikor már szinte sose találkoztam vele.Azt mondta , hogy ez így nem mehet...Utánna kiderűlt , hogy csak a seggem tetszett neki...Azóta is nagyon tetszik....Mit tegyek??
2017. márc. 11. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, csak d*gni akar,nem is szerelmes beléd,csak kanos a hernyócskája! -.- 16/f
2017. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd csőbe húzni magad! Akármennyire is tetszik Neked, el kell engedned (ha nem találkoztok jó sok ideig, akkor hamar elmúlik az érzésed). Nem is kell mondanom, hogy miért, hisz Te is tudod.


Remélem hamarosan beleszeretsz egy rendes, jófej, tisztességes srácba és össze is jössz vele. 😘 Sok-sok sikert!

2017. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!😘
2017. márc. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!