Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5. -ik óta tetszik (most 8....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. -ik óta tetszik (most 8. vagyok). És nemrég a párja bunkón dobta. Valamiért úgy ládtam, hogy ideje elhívni randira. Elutasított. Azt is mondta, hogy barátként szeret, de én úgy érzem, hogy fülentett. Hogya kéne újra próbálkoznom? Többi lent.15/F

Figyelt kérdés

És én azt akarom, hogy boldog legyen ezért nem próbálkoztam egy darabig, de újra szeretnék. Hogyan kéne? Egyébként egyszer (mielöt randira hívtam volna) mondtam neki valami bunkót és ezért bocsánatott kérten egy csokival. Úgy emlékszem az arcára: össze volt zavarodva (nem értette, hogy miért kérek bocsánatott) és közben olyan szerelmesen nézett rám, pedig max tetszek neki (nem tudom jobban leírni az arcát). Mit kéne tennem? Egyébként nem vagyunk rosszban.

15/F 15/L



2017. márc. 8. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán idegesíted, és nem akar tőled semmit se.

Ha valaki azt mondja, hogy barátként szeret az koptató szöveg

2017. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak beképzelted "azt a nézést", sajnálom. Mindenesetre ha Ő maga kér meg rá hogy hagyd békén ezzel, akkor tegyél úgy, tiszteld a döntését. Tudja, hogy szeretnél tőle valamit, úgyhogy ha változik az ő részéről is, biztos megkeres.

És nincs olyan, hogy "ládtam", csak "láttam".


19/L

2017. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!