Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút de őt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút de őt nem tudom hogy viszont szeret-e mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe én nagyon beleszerettem.Igazából egy nagyon jó baráti viszony van köztünk. Régebben mindig sokat beszélgettünk, elmondta hogy tetszem neki és hogy,érez irántam valamit.Aztán megcsókolt. majd rá pár napra elkezdett furán viselkedni,nem is beszéltünk nagyon sokáig utána.Próbálok vele beszélgetni mindennap néha ezt mondja néha meg azt.Megkértem ma hogy mondja a szemembe hogy nem akar tőlem semmit. De nem mondta.Mindig azt hajtogatja hogy csak barátok vagyunk.

Mit csináljak? Hagyjam inkább és törődjek bele hogy nem lehetek a párja?


2017. márc. 8. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2017. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!