Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a lány szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lány szeret?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. A gimiben van egy lány, aki már szeptember óta elképzelhetetlenül bejön. Nem mertem felé megnyílni... Nyelvi osztályba járok, ígyhát voltunk spanyolországban. Ez egy tanulmányi kirándulás volt madridban egy hétre, amiről ma hozott minket haza a Ryanair. A lényeg, hogy a hétköznapokban nem látszik rajta annyira, mintha nyílni akarna felím, viszont lehet hogy én sem mutatom ki a félénkségemből kifolyólag. Viszont a haveromat megkértem,hogy kérdezze már meg messengeren, mégis mi a véleménye rólam a lánynak. A lány ezt írta szó szerint: "eddig is bírtam,de már jobban".

Ez mit jelent? Azon kívül szeretem nevettetni, ami általában sikerül is... Szerintek mi a helyzet? :/



2017. márc. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, a második nevemet hordozod te is így segítek rajtad.


Azt jelenti, hogy bejössz neki-vicces fiú vagy mi?

Hát arra biza pedig fel kell készítselek, a szerelem nem egy 5 perces stand-up comedy, az kőkemény maraton.


Gondolom Eldorádóban történt valami egyébként ami miatt jobban szeret...

2017. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt ha esetleg nyílni próbálna felíd ez a szép kis hamvas tulipán akiről beszélsz nem ám lehervasztod.


Ha egy lány ilyet ír az kb; annyit jelent, hogy komolyan gondolkodik azon, hogy...na tudod te is.

(Chris Rock-tól loptam tudom, tudom)

2017. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, hogy félénk vagy, de próbálj ezen változtatni. Ne a barátaidon keresztül érdeklődj, a lány se hülye, tudja mi van, és akkor viszont már gáz, hogy ezt csinálod!! :)

Ha tudod nevettetni használd ki, legyél humoros, és azért annyira ne éreztesd vele, hogy tetszik neked. Úgy túl könnyű fogás lennél. Néha érezze, néha meg legyen olyan mintha nem érdekelne. :) Tuti fogás.


18/F

2017. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképp nyiss felé és nyugodtan írhatsz neki te a messengeren, főleg ezután a válasz után:) Lehetséges, hogy erre vár.. tehát ne félj, mert nincs mitől!
2017. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat #3 & #4!
2017. márc. 12. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!