Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg van rá esély h újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella@2016 kérdése:

Meg van rá esély h újra összejövünk?

Figyelt kérdés
Az a gond h a szulei miatt szakitottunk,és mind a kettőnknek most jött be minden rossz, és nem akartunk egymassal veszekedni ezek miatt....de szeretjük egymást..azt mondta h egy kis időre hagyjuk egymást..hogy ez azt jelenti h van meg arra esély h újra összejövünk..es normális válaszokat kérek pls
2017. márc. 12. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van rá, csak nem sok. Most kb egy évig fogjátok hanyagolni egymást és ha addig nem hidegültök el egymástól (nem pont egy év, csak valamit mondtam) akkor persze, újra össe fogtok jönni.
2017. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleitek most nem bírják elviselni, hogy együtt vagytok, akkor később sem fogjak, hidd el nekem. Es az elso valaszolonak is igaza van. Sztem kezdd el elfelejteni Őt. Ne talalkozzatok, ne irogassatok! Szakits meg vele MINDEN lehetséges kapcsolatot! Kezdetben iszonyatosan fájni fog, de ahogy az idő múlik, ugy múlik az erzesed iránta.


Remelem rendbe jossz! 😔🙂

2017. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszon szepen minkettotoknek a rendes valaszokat😘😘😙😙😙😗

Nagyon koszonom😭😳 :(😙😍😙

2017. márc. 12. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!