Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de hogy tudassam vele?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást, mindent tudunk egymásról és hogyan probáljam meg elmondani neki? Sokat logunk együtt de nem hiszem hogy ő is igy érez mivel elment egy sráccal mert mindenki mással volt elfoglalva és unatkozott én nem voltam ott és mondtam neki hogy ha ott lettem volna ezt nem hagyom.Kiváncsiságból irtam neki hogy ha ott lettem volna elmegy e és az volt a válasza hogy nem tudja. De attól tartok hogy ha csak ugy elmondom neki akkor még a barátságunknak is vége lenne és azt nem akarom.
2017. márc. 12. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj neki szerelmes levelet.
2017. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem már tudja.
2017. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!