Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Mit gondolhat rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit gondolhat rólam a lány? 15/F

Figyelt kérdés

Nagyon röviden: Már szeptember óta, mióta elkezdődött a gimnázium, megtetszett az egyik lány. Októberre annyira megszerettem,hogy már hiányoltam, ha nem láthattam, vagy beszélhettem vele egy napig. Szeptember óta már eltelt több mint hét hónap, és ez az idő alatt már halálosan megszerettem. Próbáltam sokszor lemondani róla, mert nem láttam esélyt, de nem ment, sőt, annál inkább hiányzott.


Tegnap értünk haza egy osztálykiándulásról, ami Madridban volt egy héten át. Ott a táborban szerintem eléggé összebarátkoztunk, de nem mertem neki kijelenteni. Sokszor próbáltam nevettetni, ami hála istennek sikerült is legtöbb esetben. Emellett sokszor szemeztünk, igaz, akkor annyira zavarba estem, hogy lenéztem a földre...


Úgy terveztem, hogy majd a Madridi kirándulásunk során össze tudunk majd jönni, de nem mertem neki kijelenteni neki. Tegnap, miután leszállt a gépünk Budapesten, haza fele menet a kocsiban ráírtam az osztálytársamra (fiú), akivel egyébként nagyon jóban vagyok,és ő volt az egyik szobatársam Madridban, és elmondtam neki hogy nagyon depressziós vagyok amiatt, hogy nem mertem a lánynak kijelenteni. Volt olyan rendes, és megkérdezte a lány messengeren, hogy még is mit gondol rólam. A barátom aki ráírt, megmutatta a messenger-ét, hogy mit válaszolt a lány a feltett kérdésekre, amik szó szerint így hangzanak el:

- Egyébként mit gondolsz róla?

- Eddig is bírtam, de már jobban

Szerintetek ez mit jelent? Egész éjjel ezen gondolkoztam, hogy vajon ez azt jelenti-e, amit én remélek, vagy csak annyi, hogy jobban összebarátkoztunk...


Azt is észre vettem, hogy az elmúlt pár napban mindent like-ol Facebookon, amit tevékenykedek. Ez azért furcsa, mert ő szinte semmit nem szokott like-olni, nemhogy az én profilképem...


Szerintetek van esély arra, hogy legyen ebből valami? Mit csináljak? Hogyan kezdeményezzek?



2017. márc. 12. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Esély mindenre van,de meg kell próbálni!

A leírás alapján nem lesz nehéz dolgod,mert már kedvel. Legközelebb,mikor találkoztok,mond el neki,hogy mit érzel! S ne az irányítson,hogy mennyire zavarba jössz,vagy sem,hanem,hogy most van itt az idő,s te szereted! Ne feledd,amíg te inkább meghátrálsz,más lehet,hogy megelőz!

Ha esetleg több tanácsot is szeretnél,nyugodtan írj üzit,segítek. :)

2017. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem kéne ilyen gyorsan bevallani! :(
2017. márc. 12. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is terheld semmi bevallással. Csak hívd el valahová, ne ess neki egyből azzal, hogy szereted,
2017. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként zongorázom... Az tetszhet neki, ha zongorázom valamit?
2017. márc. 12. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nen kell itt semmi felhajtas zongorazas eloszor csak legyel vele nagyon joban talalkozzatok tobbet aztan lehet h neki is bejossz majd csak lgyel vele kedves megerto jofej amilyen a taborban mert azota jobban bir teged es mar jo uton vagy hisz mint mondta kedvel

Amint latod a megfelelo pillanatot arra h bevalld neki akkor ne habozz es batran :)

2017. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!