Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki mindig mosolyog rám amikor találkozunk és jó barátok vagyunk. Én többet érzek iránta. Néha úgy látom, hogy ő is így gondolja, azután pedig megint nagyot zuhanok. Ez már így megy egy ideje. Van barátnője, de nem tudja, hogy én tudom. Amikor találkozunk mindig olyan boldognak látom és én is az vagyok. Nem szeretném bevallani neki az érzéseimet (egyenlőre) mert azzal az ő helyzetét is megnehezíteném és ennél fontosabb nekem. Rengeteg közös sulis programunk van és amikor kettesben vagyunk már többször is előfordult, hogy a szemembe söpörte a hajam. Mások szemszögéből is azt a visszajelzést kapom, hogy "Ki az a fiú? Olyan szépen mosolygott rád." (Azóta is úgy hívja hogy "az a mosolygós fiú". Szerintetek csak barátként gondol rám vagy van valami kis szikrányi esélyem?

2015. dec. 13. 13:00
 1/9 anonim válasza:
Nem biztos hogy a barátnöjét szereti is ! Biztos hogy együtt vannak még ? De ha tényleg kedveled akkor gondold át hogy el akarod neki mondani e vagy sem ! Mivel lehet hogy ö is érez irántad valamit csak nem meri el mondani
2015. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Biztos van barátnője, megbízható az információd róla? Az is lehet hogy egy ideje már szétmentek vagy csak téves az infó. Szerintem van esélyed, érdemes lenne megpróbálkoznod. Szerintem kérdezd meg hogy van-e barátnője.
2015. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb 3 hete egyik osztálytársam látta vele. A falnak dőlve.. ölelkezve..
2015. dec. 13. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor az a kérdés hogy mennyire bízol abban az osztálytársadban. Lehet adni a szavára? Esetleg csak rosszakaró?
2015. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most vagyunk 9-esek.. Hát nem tudom, mert csak év eleje ota ismerem de azt mondta biztos őt látta..:/
2015. dec. 13. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:

anno középsuliba nekem is volt egy ilyen barátom csak lányba mivel fiú vagyok. nálunk senki nem esett bele senkibe de mi is sokszor hallottuk hogy mennyire összeillünk meg ilyesmi. ha ez nem hangzik furán kérj meg valakit akiről nem nyilvánvaló hogy te kérted meg hogy poénosan kérdezze meg hogy "ti még hogy nem jöttetek össze?" vagy ilyesmi

de a kinézet is sokat számít akárki akármit mondd

2015. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, hogy valami ilyesmit meg kéne beszélni. Ha mást nem is legalább röhögnénk egy jót. Meg egyébként nekem is sok ember mondja hogy annyira összeillünk meg hogy annyira jók lennénk együtt. Meglátjuk:) Mindenkinek köszönöm a választ!:)
2015. dec. 13. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Arról gondolkodik, hogy nézel ki meztelenül.
2015. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez nekem jó vagy rossz lenne...XD
2015. dec. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!