Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti megbocsatanatok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsatanatok a helyemben?

Figyelt kérdés

A volt baratommal szakitottam, mire o total bekattant. Olyannyira, hogy lefekudt az unokatesommal. Az unokatesom kezdemenyezett. O irt ra stb...a volt baratom csak engedte a dolgokat. Beleegyezett.

Tudom hogy szeretett, nagyon szeretett.

Azt sem tudta mit csinalt, nagyon osszezavarta ez a dolog, idegileg egy csodtomeg lett. Nem akarta, hog megtortenjen a dolog beletiport a szivembe evvel, rettentoen faj, habar mar ekkor nem jartunk. S most vissza akar jonni hozzam, de errol elmeletileg nem kene tudnom. A buszon fulelek, ele ulok neha be, s hallom, hogy az unokatesommal beszel, akivel lefekudt, annak a hugaval. Joba vannak. Es a lanynak be is jon, de nem hinnem, hogy akar barmit. Legutobb ez az unokahugom mondta, hogy menjek el a volt baratomhoz, s vele beszelgettem. Szeret meg...de nem tudom.megbocsatsak e.

Keszitett egy teli fuzeet, amit teleirt szerelmes szoveggel, hogy mennyire szeret. Nem adta oda, de mar volt eselyem nala belekukkantani. Akkor meg eppencsak hogy elkedte. Tudom, nem meri odaadni....

Hallottam, 17 masik lany probalt bevagodni nala, de nem engedett nekik. Mert engem szeret.

Fogalmam sincs, megbocsatsak-e.


probalt kedveskedni.

Oldalakon leirja versekben, hogy hianyzok neki, hogy szeret.


Szerintetek megbocsatsak neki?

Ugyan nem beszelek vele, de a szemeben meg latom, hogy komolyan szeret, csak bezavarodott.



2017. márc. 12. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
igen bocsáss meg de én nem kezdenék vele újból
2017. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem.... konkrétan hasba rúgnám a helyedben és nem ezen rágódnék.
2017. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából en sem voltam a kapcsolatunkban zokkenomentes allapotban. Ittam, es a haverokkal szórakoztam mig tudtam, hogy a volt baratom otthagyta a baratait. Most ujra kepes lenne otthagyni oket ertem.

En meg most is szeretem. Es tudom hogy o is nagyon.

2017. márc. 12. 18:26
 4/4 asdfghjkl5 válasza:
igen
2017. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!