Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a jelek amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek amikor biztosak vagytok abban h szerelmesek vagytok egy fiúba/lányba?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha interneten folyik a beszélgetés amikor a személy rám ír elkezd gyorsabban verni a szívem :)
2017. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nehéz körülírni.

Amikor én szerelmes lettem, az egyik pillanatról a másikra jött, elég jóban voltunk a sráccal, épp egy koreográfiát próbáltunk, nem igazán ment, és hirtelen elöntött egy furcsa érzés. Hevesebben dobogott a szívem, elkezdett remegni a kezem, ideges lettem.

Azt hittem, csak azért, mert zavarban vagyok, amiért nem tudom teljesíteni az elvárást.

Aztán rájöttem, hogy nem. Nagyon féltem mindig a szerelemtől, nem hittem volna, hogy eljutok erre a pontra, próbáltam elfojtani, de amikor hazajöttem, csak ő járt a fejemben, érdekes érzést éreztem a mellkasomban, mint mikor valaki/valami rettenetesen hiányzik. Éjszaka sem tudtam aludni, néztem a plafont és őt láttam a szemeim előtt, a tökéletes arcát, mosolyát, a hangját hallottam a fülemben, minden aznapi beszélgetésünk lejátszódott a fejemben, még ekkor sem ismertem be magamnak. A harmadik napon, amikor éjszaka feküdtem, hullafáradtan és csak ő járt a fejemben vettem egy mély levegőt és bevallottam magamnak, hogy eszeveszettül szerelmes vagyok, de ebben még nem voltam biztos, azt hittem fellángolás.

Teltek a hetek, hónapok, nem múlt az érzés, csak kissé csillapodott.

Nehezen vettem rá magamat arra, hogy beszéljek erről egy barátomnak, vagyis inkább egy barátomnak hitt embernek...

A legjobb barátnőm ezt csak hónapokkal később tudta meg, csak annyit tudott, hogy tetszik a srác, de amikor elmondtam, hogy kicsit több, mint tetszik, azt mondta, hogy tudja, már ahogy beszélek róla is kiérezni mindent.

A srácnak egyébként nem vallottam szerelmet, de hosszú ideig bolondított, majd közölte, hogy nem kellenék neki soha.

Amit akkor és azután éreztem, az hatalmas fájdalom volt.

Lassan 1,5 éve szeretem, és próbáltam más fiút keríteni, de egyszerűen nem tudok másra úgy nézni, mint ő rá, szóval kérlek ne írjatok priviket, hogy "Tudom mi a megoldás, egy másik fiút kel találnod" meg stb.

2017. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azta ez nagyon szep nagyon remelem h ez a fiu mashogy gondolja majd es megis kellenel neki :)

En is szeretnek olyat erezni mint te h mindig ra gondolsz ez olyan szep:)

2017. márc. 12. 21:09
 4/4 anonim válasza:

Hát é ha személyesen beszélek a sráccal nem tudok nem vigyorogni és ez nagyon fura mert a barátaimnak is ez van

Illetve elméletileg ha a szerelmeddel beszélsz kitágul a pupillád bár ezt még sose figyeltem meg senkinél de nem is nagyon törekedtem

2017. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!