Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor voltatok eloszor szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltatok eloszor szerelmesek?

Figyelt kérdés

Meg nem voltam szerelmes pedig meg szeretnem tudni milyen erzes ez.

Tudom fiatal vagyok meg ehhez 15/l de azert megis ilyenkorban mar elkezdodik az ilyen

Szoval nektek mikor volt az elso szerelem? Ossze is jottetek vegul? Ha nem elmult mar?



2017. márc. 9. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 16 éves vagyok. És most szerintem szerelmes vagyok egy fiúba. Sokszor szemezünk, de semmi más nem történik. Remélem egyszer összejövünk (:
2017. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

14évesen voltam először szerelmes abba aki ma már a férjem és most jön a második babánk!:)12 éve vagyunk együtt és a mai napig szeretjük egymást!

Előbb utóbb te is szerelmes leszel!:)

2017. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Hidd el nem késtél még le semmiről! Persze jó lenne kipróbálni, de lesz még elég fiú! Nekem első kapcsolatom kb 13évesen volt kb 4napig tartott :D sok ilyen voot mire megtanultam kire van szükségem! Most pedig talán a legmegfelelőbb emberrel élek és kismama vagyok! Ráérsz ne siess! Szomszéd barátnőm 17volt kb mikor összejött a férjével! Ő volt neki eddig az egyedüli férfi!
2017. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam, új suliba mentem. Körülbelül fél év után kezdett el tetszeni egy osztálytársam, egyre szerelmesebb vagyok belé, egyre jobban akarok vele járni, de tulajdonképpen rám se hederít, mindig egy másik lánnyal barátkozik. Eltelt egy év, még mindig szerelmes vagyoo belé, jobban mint akkor és semmi nem történt, nem jöttünk össze sajnos. Nem múlt el. Párkapcsolatom nem volt még, de én is meg szeretném már tapasztalni, hogy milyen valakivel járni, milyen ha valakinek a barátnője vagyok.
2017. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam még nyugi. 16f
2017. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
20 évesen voltam először igazán szerelmes. Összejöttünk és nem múlt el.
2017. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat nagyon jo nektek:))

Johetnek meg!

2017. márc. 10. 19:09
 8/12 anonim ***** válasza:
4 evesen egészen 2.-as koromig mindig valakibe szerelmes voltamm :D De az elsővszerelem,ami igazán megtennék a személyért, az 14 évesen volt,ami mai naoig tetszik a lány,de nem viszonozza. :/ 15,5/f
2017. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Relav7 ***** válasza:
Kb December 15.
2017. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
14 évesen:-) Nem jött össze, de ez van.
2017. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!