Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megint nekem kéne írnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint nekem kéne írnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Sokat beszélünk suliban, szemezünk, közös óráinkon szoktunk együtt ülni (nem csak én ülök be mellé, van, hogy ő is mellém) és írni is szoktunk egymásnak. Többnyire én szoktam ráírni, de van, hogy ő is ír nekem. Jól el szoktunk beszélgetni. Viszont múltkor írtam neki és nem volt túl beszédes, kb le se szart. Küldtem egy kérdést amire nem is valaszolt. Aztán utána suliban kedves volt, meg közeledett hozzám. Kb 1 hete nem írtam neki, szerintetek megint nekem kéne írnom vagy megvárjam, hogy ő írjon nekem? Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. márc. 12. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhh..Szerintem nem mer írni vagy tart valamitől, szerintem írj te, és ha aztán megint nem ír várd még ő ír, de szerintem ha valamit nagyon akarna úgyis írna, na m1 szerintem írj rá és majd lesz valami:))

Sok sikert!!

2017. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is írj neki te, viszont ha most sem foglalkozik vele nagyon és le se szarja megint, utána ne írj neki te többször, hanem akkor várd meg, hogy írjon.


Elvégre lehet, hogy csak rossz napja volt akkor, néha az ember akaratlanul is ilyen. Viszont ha többször is előfordul, hogy nem valami beszédes, és látod, meg érzed, hogy igazából nem nagyon teszi oda magát a beszélgetéseiteknél, annak már oka van.

2017. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oka lehet, ha elő fordul, hívd el sétálni vagy valami, kérdezd meg , minden rendben van e ? Suliban jó kedved volt ,de írni már szűkszavúan írtál, vagy valami.

Ha. Suliban jó fej , akkor nem utál , ez jó :)

Még mindég itt vagy ember ? TE VAGY A FÉRFI! VAGYIS ANNAK KELL LENNED! NE LÉGY PUNCI! NE VÁRJ SEMMIRE, LÉGY HATÁROZOTT, KEDVES DE MEGÉRTŐ!

Már nem számít

.

Akár azzal hogy javaslod hogy menjetek el sétálni, az már hátarozottság , vagy ilyenek . Gondolkodj Peti, gondolkodj!!!

2017. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!