Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már végzős de beleszerettem és nem tudom hogyan mondjam el hogy szeretem. Szerintetek bízzam ezt időre? Vagy próbálkozzak? Mit tegyek?

2017. márc. 14. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Próba szerencse 🍀
2017. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki h tetszik neked személyesen és ha rosszul sül el a dolog akkor mond,hogy csak fogadás volt.
2017. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha olyan suliba megy ahol iszonyúan sokat kell tanulni lesz ideje "Barátkozni"?
2017. márc. 14. 16:38
 4/7 Sztepi ***** válasza:
Gondolom már láttál végzős csajt párkapcsolatban, szóval ez ne tartson vissza! :D
2017. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ha nem vagy túl bátor akkor próbálj először csak általános témákról beszélgetni vele, hogy leszűrd mennyire van kedve veled beszélgetni, esetleg megtudd mit gondol rólad. Sokat elárul egy grimasz vagy egy csillogó szempár. Ha a beszélgetések során úgy érzed, hogy könnyű a beszélgetés, úgymond működik a kémia, akkor térj a lényegre. Ő is csak ember, nem fogja leharapni a fejed. Ha nem teszed meg akkor sosem fogod megtudni, hogy mi lett volna ha....


Fel a fejjel és sok sikert, bátorságot kívánok neked.:)

2017. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :DDD
2017. márc. 14. 21:13
 7/7 anonim válasza:
Szerintem tudasd vele, hogy szereted végül is a szerelem nem mindig a sorson múlik valamikor szerencsén, sok sikert, ne add fel!
2017. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!