Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy megtudjam mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megtudjam mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkban és azt hiszem szerelmes vagyok belé. Nem csak az hogy szép a szeme (xd) hanem figyelmes, ha rossz a kedvem megvigasztal... de van egy bökkenő. Ő az egyik legjobb barátom, de tudom hogy többet érez ő is irántam mint barátság. És mivel nagyon jóba vagyunk nem tudom hogy megéri-e kockáztatni, nem akarom őt elveszteni. Bár ő úgy gondolja, lányra ezért nem fog haragudni, félek hogy nem olyan lesz a viszonyunk mint előtte. Én viszont egyre többször gondolkodok rajta hogy milyen boldog lennék ha együtt lennénk. 14/l (kérlek ne írjatok olyan válaszokat hogy 14 évesen nem a fiukon kene gondolkoznod stb... köszi!)

2017. márc. 15. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
14 évesen nem a fiÚkon kÉne gondolkoznod, hanem a helyesíráson
2017. márc. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csucsu007 ***** válasza:
0%

B+ egyes. Direkt kérte is...

Szóval. Szerintem ha nem lép, te se lépj.

2017. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%
Lehet csak ki akar rabolni azért kedves XDDDDDD
2017. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves elso. Telefonrol irok de nem akartam az egeszet ekezet nelkul irni de gratulalok. Megragadtad a lenyeget :)
2017. márc. 15. 22:43
 5/5 anonim válasza:
Egy ICMP csomag kiküldésével könnyen ellenőrizheted a kapcsolatot.
2017. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!