Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy eve vagyok valaki szeretoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eve vagyok valaki szeretoje. En szeretem de o mindig maskep viselkedik neha mintha szeretne maskor meg nem. Nekem igy is jo csak vele lehessek. Mit tegyek hogy megtudjam mit erez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
csak dug téged.hagyd a fenébe inkább.teljesen tönkre teszed magad
2012. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ha sírni fog utána az ajtód előtt, akkor talán érez valamit. Ha nem, akkor csak dugott...
2012. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naív vagy, ha még nem tudod, mit érez. Ne erőltesd vele ezt a dolgot. Amúgy ha sírva könyörgi majd vissza magát, még az sem jelent semmit. Befolyásolható vagy és ezt ki is használja.
2012. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem ilyen egyszerű.

Szerintem ülj le vele, és beszélgessetek.

Kérdezd meg mi a szándéka veled, mik a tervei a jövőben.

Én nem tartom helyesnek azt a szeretői kapcsolatot ami csak erről szól, és a kapcsolatban élő fél nem képes tovább lépni.

Sajnos az ember nem mindig képes kilépni egyedül, és addig bnem lép amíg nem lesz biztos a másikban.

Ha valaki már szeretőt tart, hidd ell, javíthatatlan ezirányú problémája van. (van kivétel, ami esetleg betegségből származik, ilyet is láttam már).

De ha csak az a célja, hogy megkapja azt amit otthon nem kap meg, és nem képes tovább lépni, akkor hagyd ott, és tömje azt aki pénzt kér érte...

2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán azért ilyen, mert csak dugni jár hozzád.

Annyi eszed sincs, mint egy 6 évesnek, de a dugás az megy...

2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kérdezd meg mi a szándéka veled, mik a tervei a jövőben."


...és reméld, hogy őszintén válaszol. :D

Ugyanis nem az a kérdés, mit válaszol (az egyértelmű), hanem hogy hazudik-e.

2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván hazudik, aki őszintén beszél nővel, az szüzen hal meg.
2012. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!