Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Szerintetek most féltékeny?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a sráccal régebben, egy helyen dolgozunk szóval úgy a köszönő viszony meg van még.

Elmentem egyik kollégámmal túrázni (férfi) és bolundul értem és ezt a masik fél is tudja, szóval amióta elmentünk ezt hallom tőle, mien volt a túra úgy igazi fellengzősen.

A kollegáim megszoktak neha kerni, hogy masszírozzam meg őket és akkor is egyszer csak meg állt és vágott egy grimaszt felém ami azt sugalta, higy ez most komoly.

Kérdezte, hogy azóta voltam e már mással.

Jah és kavartam mással is a szállodából.



2017. márc. 15. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Ha tetszik akkor miért nem őt masszírozod, ha nem tetszik minek foglalkozol a csávóval?:D Csináljon amit akar ő dolga.
2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Azért mert a kollégáim szakácsok ő meg pincér nem egy légtérben dgozunk.

Másik meg nem áll meg az idő és én nem tudok a seggemen megülni, szeretek menni nem pedig a sarokban ülni sajnaltatni magam, és ő az egyetlen ember akivel mehetek is ebből a szempontból mentem vele és meg azé érdekel, mert kivancsi vagyok milyen reakcióitok van ha feltekenyek vagytok TANULMÁNY.

2017. márc. 15. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

áh értem, gyakorlati tanulmány. Hát ehhez viszont te leszel a legjobb tanár, és nem más itt gykn:D Igazándiból úgy is az a legmeghatározóbb amit te érzel, és nem az amit itt kommentelnek az emberek.:D Szóval keep do it detektívleányzó;D


Btw a féltékenység egy relatív dolog, mert embere válogatja, hogy hogyan viselekdik ilyen helyzetben.

2017. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy mondjam. Egy munkahelyen több emberrel is "kavarni", főleg ha aránylag kicsi a csapat: ott te fogod a rövidebbet húzni, tehát neked kell majd elmenned onnan, mert tönkreteszed a munkahelyi légkört, nagyon megnehezíted az együttdolgozást.


Hogy a kérdésre is írjak: ha az ex már nem érdekel, akkor ne foglalkozz vele.


És próbálj a munkahelyen kívül ismerkedni.

2017. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!