Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyatosan feltekeny vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan feltekeny vagyok Miert van ez, es hogy tudnak valtoztatni? Mert a kapcsolatom is lassan ramegy

Figyelt kérdés

16/l

A baratnoim aztmondjak hogy allandoan uralkodni akarok a parom felett es ezert veszekszunk ennyit pedig probalok megvaltozni hogy ne legyek ennyire feltekeny de mar akkor elkap a siras meg az hogy o biztos nem szeret amikor meglatom hogy egy lannyal ir meg fbn imadolja mas lanyok kepet , aztmondjak ez nem olyan nagy cucc de. Nekem akkor is zavarja a szemem es felek soha nem lesz normalis kapcsolatom a feltekenysegem miatt, es azt is mondjak hogy onbizalom hianyos vagyok bar nem hinneem..



2017. jan. 17. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De te kötsz a párodba? Vagy ez hogy van?

Egy példát mondanál? Bocsi a sok kérdésért. Amugy ha több lány képét imádolja akkor sztem nem olyan nagy cucc. Szval ja.

2017. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tobb lany kepet imadolja es nagyon idegesit, en se imadoolom a fiu ismeroseim kepet peedig siman megtehetnem es neki is rosszul esne, ilyenkor ugy erzem hogy verig vagyok sertve meg nem is szeret, aztan amikor mondom ezt neki nem is mondd ra semmit de ha neki van problemaja velem azt mindig megtudjuk oldani, ami nekem problemam azt soha
2017. jan. 17. 22:27
 3/3 anonim válasza:
Akkor imàdoljad a pasi ismerőseidnek a képét igy legalàbb érezni fogja hogy ő ezzel mit tesz veled mit érzel!Az én pàrom is ezt csinàlta és rosszul esett nekem is volt hogy sirogőrcsöm volt nem egyszer de ràkellett jönnöm hogy nem lehet az mindíg amit akar pl nem tetszett neki sem hogy egy pasi kêpét belikeoltam de ő sem vàltoztatott akkor igy a korrekt ha ő vàltoztat akkor én is !Azota megvagyunk !
2017. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!