Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj, ha én még nem voltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én még nem voltam együtt senkivel?

Figyelt kérdés
A közelemben van már akinek van barátja, vagy volt már egy jópár. Van olyan is akinek alakulóban van valami. Baj, ha én még apszolút nem voltam párkapcsolatban fiúval? Nem is csókolóztam, se puszi fiúnak, se semmi. Gond ha én még nem állok készen rá? Ha egyszer majd készen állok, az nagyon ''kínos'' lesz majd, hogy én eddig ''vártam''?

2017. márc. 15. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

*abszolút nem :D

Amúgy meg Mindenki a maga tempójában halad, ne hagyd hogy befolyásoljanak, ha nem akarod akkor nem akarod.

2017. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Addig jó, míg nem keveredsz bele ilyenekbe. Nyugi, nem lesz kínos, hogy még nem voltál senkivel.
2017. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha úgy érzed nem vagy még készen rá, akkor nem kell erőltetni a dolgot. Majd ha kész leszel rá, és lesz valaki aki tetszik, csak akkor lépj.
2017. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. Sőt, ne engedd, hogy rábeszéljenek, nyomást gyakoroljanak rád, hogy megtedd. Majd ha tényleg akarod, akkor megtörténik.
2017. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy majd eljön az ideje... Méghozzá nem szeretnék olyan lenni akit bárki megkaparinthat, és odaadja magát könnyen...
2017. márc. 15. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Az égvilágon sehova nem kell sietned. Nekem sem volt még barátom (csak ki volt jelentve, de nem volt semmi) és utólag nem is bánom azokat a fiúkat, akikkel nem jöttem össze. Maradj mindig önmagad és légy türelmes :)

(17/L)

2017. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!