Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhes lennék? Nagy a hasam...

Terhes lennék? Nagy a hasam pedig senkivel nem voltam együtt…

Figyelt kérdés
Tudom,hülye kérdés de mégis nagyon aggódom és stresszelek miatta.13 éves vagyok,már lassan 2 hónapja hogy nem jött meg és félek valami olyan oka lenne.Senkivel nem voltam együtt,mégis nagy a hasam vékony alkatom ellenére,eddig nem volt ilyen..és mivel nem jött meg 1 ideje okom van aggódni :c

2016. jan. 10. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha senkivel nem voltàl együtt ,hogyan lehetnél terhes ? Egyébként 13 évesen ilyen problémàk felmerülhetnek nàlad ?
2016. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szűz Mária sem volt senkivel és tessék nem egy Jézust szült...
2016. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első,tudom nem kéne felmerüljön csak félek ez a nagy has mitől lehet ráadásul meg se jött ezt a 2t összeadva elég ijesztő számomra :$
2016. jan. 10. 14:42
 4/9 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél, hiszen nem voltál együtt senkivel. Viszont mindenképp menj el orvoshoz, ha ennyit késik!
2016. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ebben a korban még normális, hogyha késik. Még nem állt be a szervezeted valószínűleg a havi menstruációra.

Nekem az első és a második között fél év telt el. Most is vannak nagyobb kihagyásaim, pedig hamarosan 4 éve, hogy megvan. Nem kell aggódni!:) A nagyobb has pedig eredménye lehet egy kisebb hízásnak. Mindenkire máshogy megy fel a zsír, rád lehet, hogy csak előre.

2016. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A terhességhez sperma kell. Jutott beléd sperma? ha nem, nem lehetsz terhes. Szűznemzés nem létezik embernél, nyugodj meg!!
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is okozhat has puffadást h nem jött meg. Pl mielött megjön nekem akkor mindig nagyobb a hasam. Olyan érzésem van mint aki tele ette magát. És amint megjön elmúlik. Ebben a korban egyébként előfordul h kimarad. 21/l
2016. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:) És amúgy lehetséges ekkora kihagyás ha már 4éve megvan?😱
2016. jan. 12. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos a levegő teszi. Szülhetnél egy kicsit.

Egyébként meg ha senkivel se voltál, akkor nem lehetsz terhes. Ez nem Júdea meg a Tatuin, hogy a semmiből poronty legyen.

2016. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!