Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melegek! Vannak még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Vannak még rajtam kívül, akik nem akarnak együtt élni senkivel?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban,mindenki lakik a saját lakásán,és heti több alkalommal itt-ott alszunk,de nem élünk együtt.

Ez mennyire gyakori?

Én nem szeretnék együtt élni senkivel,mert szerintem az együttélés csak megrontja a párkapcsolatot.


2016. jún. 17. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is. Ne ronts meg másokat, azzal, hogy egy undorító vagy.
2016. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek írsz ide,ha szerinted ez undorító...
2016. jún. 17. 20:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Heterók is írhatnak,de kifejezetten a melegekre lennék kíváncsi,ugye aheteróknál sokan a gyerek miatt élnek együtt,akkor is ha már nem jó a kapcsolat a két fél között,így ez torítja náluk a dolgot..
2016. jún. 17. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem meleg vagy heteró kérdés. Ez szemelyfüggő. Vagy te tényleg olyan személy vagy aki nem akar összeköltözni vagy nem osyan személyel vagy, hogy azt érezd, hogy mindig vele akarsz lenni. Persze azt, hogy mindig normális keretek között értem.
2016. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel amit feltettél én is egyet értek, én is ilyen lennék, az összeköltözés lenne a legutolsó dolog, ha egyáltalán. Csak az a baj, hogy olyan meleg srác sincs aki akarna pl. velem ismerkedni.
2016. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért,mi a baj veled?
2016. jún. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!