Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti megbocsatanatok? Probalkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsatanatok? Probalkoznatok ujra a helyemben?

Figyelt kérdés

1. Csak az olvassa el, aki kepes normalis, valaszt irni.


A volt baratom kiskorom ota ismerem, a szuleink joba voltak mindig, es masfel évig küszködött értem a volt baratom mire megkapott. Hat volt boldogsag jocskan. Elvesztettem a barataimat, akiket a szakitas utan masnap visszakaptam. De oket a volt baratom miatt vesztettem el, mert piszkalta oket (elmeletileg).


A volt barátom lefeküdt velem hat honap után. Nem akartam engedni, nagyon bedurcazott, mert nem is engedtem eleinte.

En tiszta szivbol szerettem, de a rozsaszin kodbol kilattam, es ereztem, hogy lehet csak kihasznal, de ezt a dolgot elvetettem. Szoval, végül belementem a lefekvesbe.

Kétszer fekudtunk le, ugy hogy neki jo volt, nekem nem annyira.

Ez augusztus volt, es o uj baratokat szerzett, eljart inni. Harom lanyrol beszelt,ikor elmentem hozza.

Az egyikhez elment elmeletileg hajnali 2- kor es a szuleivel beszelgetett... A masiknak a seggerol beszelt. A harmadikrol meg csak mondta a feltekennyetevos dolgait. Mindharom dolog fajt. Ez is oka volt, hogy belementem a lefekvesbe, jobb akartam lenni, mint a masik harom lany, de mindhiaba. Augusztus 31-en dobott.... Egy honapra ra elhivott magahoz. Orultem, hogy hátha kibekulunk, de nem igy lett.... Akkor is lefekudt velem. Mondtam hogy nem helyes, de nem akart nemet hallani....

Aztan nem is torodott velem.

Januarba eljött hozzánk, akkor is leakart fekudni, de tagadtam, hogy van nalam ovszer, igy nem tortent meg a dolog...

Nem tudok nem erezni iranta semmit, mert igenis szeretem. Mit tehetnek erte?! Tehetnek valamit, hogy szerelembol akarjon, ne emiatt???



2017. márc. 15. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Szerintem felejtsd el! Aki ráerőlteti a másikra, hogy feküdjenek le, az sosem lesz jobb ember. Tudom, hogy mindenki változik, de azt vagy látni fogod rajta, vagy megérzed. De nem megy ilyen egyszerűen és mivel feltételezem, hogy még te is nagyon fiatal vagy, szerintem hagyd. Jön még más szerelem az életedbe, el fogod felejteni, és lesz jobb is! Ne olyannal foglalkozz, aki teljesen kihasznál. íŐ nem fog szerelemből ezek után téged akarni...

Remélem jól döntesz, és nem bánod meg!:) Hajrá!

2017. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs bocsánat.Nem veszed észre, hogy kihasznál?Csak a szexre kellesz neki, te meg rohansz utána.Még szép, hogy folytatja ezt a hagyományt amikor te engeded neki.Hagyd már a fenébe!Ha meg nem, akkor mi a problémád?
2017. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne haragudj hogy ezt mondom, de ő nem szeret téged, ugy veszem észre hogy csak kihasznál.. mivel te szereted őt, ezért engeded neki, hogy kihasználjon.. meg más lányokról beszél hogy milyen a segge.. kisfiú még, dobd őt, nehéz lesz kiszeretned belőle, de hidd el megéri, mint így kihasználva lenni! Fel a fejjel, kitartást!
2017. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Rajta leszek, hogy elfeledjem. Tudom, menni fog:)

2017. márc. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!