Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne féljek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne féljek annyira a csóktól? (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, már másfél éve elég jó barátok vagyunk, habár nekem már a barátság előtt tetszett, most kb 1 hónapja elmondta hogy már én is régóta tetszem neki.. és ezalatt az egy hónap alatt minden nagyon megváltozott, mármint jó irányba, és az úgy megvan kb hogy kézenfogva sétálunk, arcra puszi, ölelkezünk, és már nagyon sokszor éreztem hogy ő szeretne megcsókolni, én olyankor viszont mindig elkezdek beszélni, vagy bármi mást csinálni, mert még sosem csókolóztam és félek hogy elrontom.. tudom hülyeség de egyszerűen bármit próbálok, ösztönből jön az hogy elkezdek beszélgetni, vagy elfordítom a fejem mintha nézelődnék. Szóval a kérdésem az lenne hogy mit tudnék csinálni hogy kevésbé izguljak/féljek?
2017. márc. 15. 22:15
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát szerintem akkor csókold meg őt mikor. Pl háttal van neked te oda mesz es megfordul es megcsókolod es nem kell gondolkodni h izgulj meg ilyenek .
2017. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Győzd le a félelmed mielőbb, következtess el. Nehogy félreértse a srác a dolgot, hogy olyankor netán azért csinálsz pótcselekvéseket mert nem szeretnéd őt.. Próbáld meg lazán kezelni képzeld azt előtte mintha már a sokadik lenne aztán mire észbe kapsz már túl is vagy rajta.. Csak az elsőnél ilyen nehéz, utána már könnyű lesz. :)
2017. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából én is féltem tőle, aztán az egész hirtelen jött, mert egy buliban csókolóztam először és minden jött magától, akkor ott egyáltalán nem ijedtem meg, vagy valami.

Az egész jön szerintem mindenkinél magától, ne izgulj.

2017. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először még nem kell túlbonyolítani. Adj a szájára egy puszit, aztán szaladj el :-)

Utána elmesélheted neki, hogy szégyenlős vagy.

2017. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj attól én is félek.. :D

Na de: Szerintem se forgolódj, mert még félreérti..ha gondolod, megmondhatod neki, hogy félsz, de amúgy szereted és nem azért kerülöd, mert nem szereted, hanem mert ismeretlen érzés. Szerintem megérti és segít rajtad valahogy :D

2017. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!