Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Illetve válaszokat?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, akiért kb majdnem minden lány odavan, sőt, a másik 3 osztályból is vannak lányok akiknek nagyon bejön. A helyzet az,hogy nekem is tetszik... Azt hallottam, hogy egy osztálytársam tetszett neki, (aki meg pont utálja őt, tudom, mert a legjobb barátnőmről van szó). Akik utálják azért utálják mert azt az arcát mutatja, ami a beszólogatós, szekálós...(Pedig eggggyáltalán nem ilyen,hanem egy halál jófej, nyugodt, okos csendes srác.. Én 3.ban csatlakoztam az osztályhoz, (8.osok vagyunk) és 2 éve lett ilyen hogy 2 féle arcat mutatja... Na m1, a lényeg: 2-3 hete elmaradt egy technika/infó óránk és helyettesítő tanár volt. Engem is szekál néha de nem annyit. Bent volt a telóm a padban, el akarta venni, mire én betettem a kezemet a padba h ne vegye el,es elkezdte szorongatni az ujjaimat. Nem dühösen vagy agresszivan hanem csak... Na.. Értitek:D aztán mult penteken nem 1x kaptam azon h engem néz, volt h elmosolyodott de volt h elkapta a tekintetét. A legjobb barátnőm cigánynegyedben lakik, (egyepkent ez nyiregyhaza es kornyeke) es folyamatosan szekalja... Ma meg egesz oran velem beszelgetett (ez a fiu) egyutt hulyultunk, a szemembe ezett folyamatosan, mutogatott vicces kepeket a telojan stb... Szoval,szerintetek szerelmes/tetszik meg neki a legjobb baratnőm? Mert van olyan, h odaul melle ez a fiu, de mivel a baratnom hata mogott ul a fiu legjobb baratja szerintem ez lehet az osszefugges... Szerintetek?

2017. márc. 16. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon hosszúra sikeresett:( :)
2017. márc. 16. 17:48
 2/4 anonim válasza:
Beszélgess vele többet, figyeld a gesztusait, hogy mikor veled beszél biztos hogy rád figyel-e. Én csinálnék olyat is, hogy megtudd, ki is tetszik neki igazán, beszélgessetek hármasban, a legjobb barátnődet beleértve,... akire jobban figyel, vagy többet néz, az az illető jön be meki
2017. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap is beszelgettunk es ram nezett tobbet. Ezert hataroztam el h kiirom ide mert bizonytalan vagyok:/ :)
2017. márc. 16. 18:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Mielott esetleg barki megkerdezi h megis hogy beszelgettunk: a baratnommel elme tunk tnap setalni es osszefutottunk
2017. márc. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!