Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok se helyes, se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok se helyes, se jóképű, hogy lesz valaha is barátnőm? 16/F

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 21:22
 1/8 anonim válasza:
100%
Mindenkire vár valaki 😊
2017. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyes rám csak a vonat vár, vagyis én várok a vonatra általában, mert mindig késik..

Azzal amit mondtál csak a gond, hogy lehet hogy vár és ennyi, nem lesz több csak vár :D Mert nem találják meg egymást.

2017. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A külső nem minden. A belsőddel is simán lenyűgözhetsz valakit.
2017. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vicces vagy, kedves, udvarias (de nem egy ilyen papucsjellem), magabiztos (!!!), akkor mindegy, hogy hogy nézel ki. Persze ha nagyon ronda vagy, az más kérdés... :P
2017. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1: A humor és a kedvesség ha nem is minden lányt, de a rendesebbeket képes "levenni a lábáról"

2: Nincs olyan, hogy egy ember csúnya, csak meg kell találni azokat a dolgokat amik nem passzolnak hozzád és kicserélni. Pl.: Van egy haverom aki 2 éve még elég csúnyának számított, senki nem hitte, hogy valaha is lesz barátnője. Aztán először elkezdett edzeni, majd új frizurára váltott, végigdologozott egy nyarat, hogy aztán lecserélje a ruhatárát márkásabb, stílusos darabokra, és 1 évem belül olyan jó kiállású srác lett, hogy a lányok 99%a nem utasítaná vissza, de még olyan is volt hogy a lány próbálkozott nála.

2017. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet persze. Elég sok nem helyes srácot ismerek akinek van. A lányok sem mind gyönyörűek amúgy :) De még arra is van esély persze hogy kifogsz egy nem felszínes szép lányt, akinek a belsőd számít. És magamból kiindulva, egészen biztos, hogy így van mert nekem most olyan sráccal alakul valami akire sosem mondtam volna, hogy jól néz ki mielőtt meg nem ismertem :D
2017. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem lévők írták. Legyél önmagad. A lányok szeretik a kedves, figyelmes, humoros fiúkat. Különben sem kell sehova sietni. Előtted az élet :D
2017. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Humor
2017. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!