Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy léphetnék túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetnék túl rajta?

Figyelt kérdés

A mostmár volt barátnőmmel körülbelül 3 éve ismerkedtünk meg, a közösségi oldalon.

Ebből egy komoly kapcsolat alakult ki, annyira komoly, hogy rá 1 évre odaköltöztem hozzájuk, 280km-el arrébb.

Képes voltam feladni az állásom, és a családom itthagyni, hogy vele élhessek.

Költözésem után 1 évvel eljegyeztem, és fél év jegyben állás után, egy 2,5 éves kapcsolatnak ért vége.

Elmondása szerint a veszekedések tették tönkre a kapcsolatot.


DE...!


1 hónapja, amióta egy új srácot felvettek a munkahelyére dolgozni (aki 9 évvel idősebb nála), azóta furcsa.

Egyszer az én telefonomon jelentkezett be a messengerébe, és mivel én nem használtam a messengert, ezért ki se jelentkeztem, nem foglalkoztam vele. (igazából tudtuk egymás jelszavát, bár értelme nem volt, mert nem lépegettünk be egymáshoz)

Kaptam folyamatosan az értesítéseket, hogy beszélgetnek... és rákérdeztem, hogy beszélget e a sráccal. A válasza nem volt, és pedig rá 1 percre megint írogattak, és megnéztem. Lehet nem kellett volna, de megnéztem, és az egész beszélgetés értelmetlen volt.. tehát utólag bevallotta, hogy törölgette az üzeneteket.. azért furcsáltam, mert sosem volt elköszönés köztük.

Aztán egyszer csak mintha kést döftek volna belém.

Amitől rettegtem.... a srác egy csókos szmájlival köszönt el tőle. (ekkor már szakított velem, csak ott voltam még 3 napig, mert fuvart kellett szereznem a cuccaim elszállítására)

Azóta is beszélnek, sőt telefonon is, valamint ugyanúgy ő is viszonozza a csókos szmájlikat.

Azóta is tagadja, hogy bármi lett volna köztük, hogy van, és lesz. Azt vallja, hogy ő nem szeretne párkapcsolatot.


Ha kicsit értelmetlenül írtam, elnézést, csak a fájdalom előhozta a könnyeket, és kicsit homályosan látok. :)


Hogy próbáljak ezen túl lenni?



2017. márc. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szakítottatok és még most is tagadja?

Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni :/ Fogadd el a szakítást, és problaj ismerkedni és elfelejteni. Ennyi idő után nehéz megvalni tőle tudom. De mást sajnos nem tehetsz.

Sok sikert💓

2017. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha szeretne még akkor nem volna képes ilyet tenni, kivéve akkor, ha úgy érzi valami hiányzik az életéből. Lehet most nagyon jókat elbeszélgetnek, de ez egy idő után már nem lesz izgalmas és abbahagyják. Ha pedig nem veszi észre, hogy egy olyan embert tudhat az ismerősei között akivel eddig baromira megbíztak egymásban, akkor nem érdemel meg. Hidd el ez most csak egy mélypont, de addig is próbáld elterelni a figyelmedet valamivel ( és ne vigasztalás miatt egy újabb kapcsolatot), Pl.: szerezz egy kutyát vagy macskát esetleg, ismerj meg új embereket, legyél nyitott mások felé, de a legfontosabb, ne mutasd ki, hogy valami nagyon bánt, csak akkor, ha már egy mélyebb beszélgetésbe keveredtél. Hidd el, ha egy ideig azt próbálod elhitetni magaddal, hogy boldog vagy, egy idő után jobb lesz. Persze lesznek még így is boldogtalan pillanataid, de ha az élet az egyik helyen elvesz, a másikon ad. ;)
2017. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok egy ismerkedős, illetve személyesen valószínűleg nem tudnék odamenni akárkihez ismerkedni, akár haveri/baráti akár más céllal, neten pedig hát... 10ből 8 lány nem ír vissza természetesen.. bár nem kapcsolatra lenne most szükségem, hanem haverokra/barátokra.

Igazán ismerőseim sincsenek, mert rajta kívül csak a munkámnak éltem, és hogy bármit megadhassak neki, és tervezgethessük az otthonunk, illetve az otthonát..

Elég kilátástalan vagyok, pedig csak 24 éves srác vagyok. :(

2017. márc. 16. 22:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a kedves szavakat. :)
2017. márc. 16. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog volt amit tett ez tény. Ha valaki ennyire nem tisztel téged és a kalcsolatotokat akkor felesleges egyáltalán rá gondolni is. Tudom most nehéz mert mégis csak nem kevés időt töltöttetek együtt, sok a közös szép emlék de idővel ezek a sebek begyógyúlnak. Nem érdemli meg a szeretetedet.
2017. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!