Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most olvastam ki a Szent...

Ren-Cortez kérdése:

Most olvastam ki a Szent Johanna Gimit és már napokkal azelőtt szomorú voltam, hogy vége lesz. Most már, hogy kiolvastam átsírtam az éjszakákat, és megfordult bennem, hogy emós leszek. Hogy léphetnék túl rajta?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass másik, hasonló könyvet. Amúgy meg ez szerintem pár nap múlva elmúlik.
2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a harry potterrel voltam hasonlóan anno és rájöttem, hogy el lehet olvasni megint...és megint. Szóval azt tettem. Végigolvastam a sorozatot 2x, az izgibb részeket 5ször, 6szor is. Minden alkalommal volt valami új apró részlet, amire addig nem figyeltem fel:)
2015. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni egy könyvnél ha tetszik és vége lett akkor újra olvasom a legjobb részeket
2015. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én amiota olvastam makacskorszakomat elem es bar olvasok rajta kivul nagyon nehezemre esik
2015. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En is igy voltam vele. Kiolvastam egy kötetet es amíg nem vettuk meg a kovetkezo reszet addig minden bajom volt:S..egy darabig..szoval idovel el fog mulni ne aggodj:) vagy ha tenyleg nem birod enis azt ajanlom hogy olvasd vegig az elejetol;)
2015. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köki, hogy segitettetek
2015. aug. 31. 17:49
 7/7 anonim válasza:
Én is ugyanigy voltam a Szent Johanna Gimivel, mert egyszerűen imádtam. ♥♥♥ Aztán amikor vége lett, én is megkönnyeztem, de a legelejéről kezdtem el olvasni az egész sorozatot, és én igy is nagyon élveztem, mert már tudtam előre, hogy hogyan fonódnak össze a szálak, és mégsem volt unalmas, sőt. :)) PL ilyen volt, amikor az 1. részben Cortez megkérdezi Ricsitől, meg Zsoltitűl, hogy ki "az a Virág mellett ülő csaj", ráadásul Ricsi még "le is Reginázza+ lestréberezik", aztán az utolsó részekben (pontosan nemtudom, talán a 8/1-ben) kiderül, hogy Cortez direkt úgy kérdezte, hogz Reni meghallja, és megjegyezze őket...
2016. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!